• Informacje na temat:

  lauryn hill piosenkarka

Artykuły na temat: lauryn hill piosenkarka
 • Lauryn Hill skazana!

  Kto by przypuszczał, że artystka śpiewająca rzewne piosenki o miłości ma na pieńku z prawem. Wczoraj sąd w Newark w stanie New Jersey skazał Lauryn na trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności. Powód? Piosenkarce umknął obowiązek płacenia podatków, czego nie robiła od kilku lat. Trochę się tego uzbierało. Hill była winna tamtejszemu fiskusowi blisko milion dolarów. Co ciekawe, była...

 • Powrót Lauryn Hill

  Lauryn Hill, była wokalista grupy Fugees, powraca na scenę. Artystka zaprezentuje się na festiwalu Kool Nu Jazz, który obejmuje występy w czterech amerykańskich miastach we wrześniu tego roku.

 • Lauryn Hill spodziewa się trzeciego dziecka

  Utalentowana amerykańska wokalistka Lauryn Hill z zespołu The Fugees spodziewa się trzeciego dziecka. Równocześnie piosenkarka zdementowała pogłoski o rozstaniu z narzeczonym, a zarazem ojcem jej potomstwa, Rohanem Marleyem, synem Boba Marley'a. Autorka przeboju "Everything Is Everything" planuje wkrótce wydanie drugiego solowego albumu.

 • Lauryn Hill znów sprowokowała fanów

  Piosenkarka Lauryn Hill ponownie wywołała oburzenie fanów. Tym razem wokalistka nie tylko spóźniła się na koncert, ale też zaprezentowała kontrowersyjne wersje własnych przebojów.

 • Lauryn Hill z Kanye Westem

  Nominowany do 10 statuetek Grammy Awards raper Kayne West pomaga Lauryn Hill w nagraniu jej długo oczekiwanego albumu solowego. Po jego premierze piosenkarka ma przystąpić do pracy nad nową płytą Fugees.

 • Oszustwa podatkowe: Lauryn Hill przyznała się do winy

  Amerykańska wokalistka Lauryn Hill przyznała przed sądem, że oszukiwała skarbówkę w latach 2005-2007.

 • Lauryn Hill znów w filmie

  Lauryn Hill, amerykańska czarnoskóra wokalistka, członkini grupy The Fugees, wkrótce znów pojawi się na wielkim ekranie. Tym razem artystka wystąpi w filmie opowiadającym historię miłości dwójki sprzedawców żeberek z grilla.

 • Lauryn Hill w Polsce

  Wokalistka wystąpi 13 listopada w warszawskim klubie Stodoła, w ramach trasy koncertowej promującej jej nowy, trzeci solowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku.

 • Słynna wokalistka pójdzie za kratki!

  Piosenkarka Lauryn Hill została skazana na karę trzech miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od płacenia podatków.

 • Będzie miała szóste dziecko!

  Wokalistka Lauryn Hill spodziewa się dziecka. Będzie to już szósty potomek 36-letniej artystki.

Wideo na temat: lauryn hill piosenkarka
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...