• Informacje na temat:

  lauryn hill plotki

Artykuły na temat: lauryn hill plotki
 • Lauryn Hill: Kto jest ojcem jej dziecka?

  Znana z grupy The Fugees Lauryn Hill w sobotę (23 lipca) urodziła swoje szóste dziecko. Wokalistka po kilku dniach potwierdziła, że ojcem nie jest jej długoletni partner Rohan Marley.

 • Wyclef Jean: Nie pobiłem Lauryn

  Wyclef Jean, amerykański raper, członek formacji the Fugees, przyznał ostatnio, że od ponad roku nie rozmawiał ze swoją koleżanką z zespołu i byłą partnerką - Lauryn Hill. Zaprzeczył jednak, jakoby powodem takich oziębłych stosunków pomiędzy obojgiem było to, że pobił wokalistkę. Takie plotki rozsiewają niektóre amerykańskie brukowce.

 • Będzie miała szóste dziecko!

  Wokalistka Lauryn Hill spodziewa się dziecka. Będzie to już szósty potomek 36-letniej artystki.

 • Lauryn Hill spodziewa się trzeciego dziecka

  Utalentowana amerykańska wokalistka Lauryn Hill z zespołu The Fugees spodziewa się trzeciego dziecka. Równocześnie piosenkarka zdementowała pogłoski o rozstaniu z narzeczonym, a zarazem ojcem jej potomstwa, Rohanem Marleyem, synem Boba Marley'a. Autorka przeboju "Everything Is Everything" planuje wkrótce wydanie drugiego solowego albumu.

 • Lauryn Hill w ciąży

  32-letnia wokalistka The Fugees spodziewa się piątego dziecka.

 • "Timbaland to dzisiejszy Mozart"

  Tomekk to pochodzący z Krakowa DJ, który obecnie mieszka w Berlinie. Artysta na swoim koncie bardzo dużo przebojów, któż z nas nie zna takich kawałków jak "Ich Lebe Für Hip Hop" czy "1,2,3... Rhymes Galore". Współpracował z takimi gwiazdami hip hopu, jak Kurtis Blow, Run DMC, Wu-Tang Clan, LL Cool J, KRS One, Grandmaster Flash, Ice-T, Gangstarr, Xzibit czy Lil' Kim. Z DJ-em Tomkkiem rozmawiał Michał "Miku" Kubacki.

 • "Hip hop nigdy nie umrze"

  Mimo upływu lat i wielokrotnej zmiany warty na rapowej scenie Nas od 1994 roku wciąż pozostaje punktem odniesienia i osobą, której płyty nie pozostawiają nikogo obojętnym. Nie inaczej jest z "Life Is Good" (premiera 17 lipca), którym to albumem - nazywany często najlepszym hiphopowym tekściarzem - Nasir Jones powraca solowo po czterech latach ciszy. Tylko u nas - wywiad z raperem!

 • "Wyłączyli mi telewizję"

  Pinnawela, bo pod takim pseudonimem wydała swoją pierwszą solową płytę, to nie kto inny jak Paulina Przybysz znana z Sistars, gdzie śpiewała razem ze swoją siostrą Natalią. W 2008 roku siostry postanowiły działać osobno - zarówno Paulina jak i Natalia wydają własne, debiutanckie albumy. Czy "Soulahili" Pinnaweli oznacza koniec Sistars? O swojej soulowej płycie, nagranej w domu wokalistki, Paulina opowiedziała Michałowi Michalakowi.

Wideo na temat: lauryn hill plotki
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...