• Informacje na temat:

  lavigne informacje

Artykuły na temat: lavigne informacje
 • Avril Lavigne (22 l.) została niedawno posądzona o plagiat. Teraz odpowiada na te oskarżenia.

 • Avril Lavigne w hipermarketach

  W dość oryginalny sposób Avril Lavigne postanowiła promować swą nową płytę, "Under My Skin", ukazującą się w maju. Już w marcu kanadyjska wokalistka wyruszy w trasę koncertową po Ameryce Północnej, podczas której dawać będzie akustyczne koncerty w... centrach handlowych.

 • Były mąż Avril ma nową

  Raptem kilka tygodni po rozpadzie małżeństwa z Avril Lavigne kanadyjski rockman Deryck Whibley romansuje z inną kobietą.

 • Kto zaśpiewa przed Avril Lavigne?

  Zespół Nefer poprzedzi drugi w Polsce występ młodej kanadyjskiej gwiazdy Avril Lavigne. Koncert odbędzie się 5 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia.

 • Płyta Avril Lavigne później przez rozwód

  Nowy album kanadyjskiej piosenkarki Avril Lavigne rodzi się w bólach. Z powodu rozwodu wokalistki jego premiera ponownie została przesunięta.

 • Avril zaręczona!

  W ostatni weekend (25-26 czerwca) kanadyjska wokalistka Avril Lavigne zaręczyła się z Deryckiem Whibley'em, swoim rodakiem z poppunkowej grupy Sum 41. O zaręczynach mówiło się już we wrześniu 2004 roku, ale wtedy oboje zgodnie zaprzeczyli. Tym razem informacja została potwierdzona przez przedstawicieli wokalistów.

 • Korn miksuje

  W środę, 6 lipca, grupa Korn rozpoczęła miksowanie materiału, który trafi na jej siódmą płytę. Czwórce muzyków pomagają producenci Matrix (m.in. Avril Lavigne, The Mooney Suzuki) i Atticus Ross (Bad Religion, Pink). Przypomnijmy, że Korn będzie główną gwiazdą Metal Hammer Festival, który odbędzie się 31 sierpnia w katowickim "Spodku". Patronem medialnym tej imprezy jest INTERIA.PL.

 • 2010: Co będzie grane?

  Zapraszamy na przegląd muzycznych nowości i oczekiwanych premier 2010 roku. Na rynku pojawią się nowe płyty Eminema, Ozzy'ego Osbourne'a, Iron Maiden, Avril Lavigne czy Erykah Badu. Głośno plotkuje się także o albumach U2, Madonny, Britney Spears i Radio head.

 • Supergrupa Tommy'ego Lee ma wokalistę

  Zgodnie z oczekiwaniami w telewizyjnym reality show "Rock Star: Supernova" zwyciężył 30-letni Kanadyjczyk Lukas Rossi. Był kucharz w ten sposób został wokalistą nowej rockowej supergrupy Supernova, tworzonej przez Tommy'ego Lee (perkusistę Motley Crue), Gilby'ego Clarke'a (gitarzystę Guns N'Roses) i Jasona Newsteda (byłego basistę Metalliki i obecnego muzyka grupy Voivod).

 • Britney w stylu Madonny?

  Wygląda na to, że Britney Spears bardzo zależy na tym, aby jej kolejny album wzniósł się muzycznie na niespotykany dotąd poziom. Wokalistka zaprosiła bowiem do współpracy aż pięciu producentów, specjalizujących się w różnych muzycznych stylistykach.