• Informacje na temat:

  league of legends

Artykuły na temat: league of legends
 • The Black League i "Miejsce Zwane Złym"

  Fińska formacja The Black League, na której czele stoi oryginalny wokalista Sentenced Taneli Jarva, wzięła się ostro do pracy nad następcą albumu "Man's Ruin Revisited", wydanego w styczniu 2004 roku. Nową, czwartą już płytę helsińskiej grupy zatytułowano "A Place Called Bad". Materiał ma się ukazać przed końcem 2005 roku, nakładem Major Leiden Productions.

 • Czarna liga Taneli'ego Jarvy

  Taneli Jarva, jeden z najlepszych europejskich deathmetalowych wokalistów, rusza na podbój świata na czele swojej nowej grupy - the Black League.

 • Open Mind w Warszawie: The Cult na otwarcie

  Pierwszy dzień plenerowego, w pierwotnych zamierzeniach, festiwalu mamy już za sobą. I chociaż impreza nie różniła się charakterem do zwyczajnego, klubowego koncertu, organizatorzy mogą uznać wczorajszy starter za udany.

Zdjęcia na temat: league of legends
Wideo na temat: league of legends
 • Dziewczyna z ekstraklasy

  Kirk Kettner (Jay Baruchel) pracuje jako agent ochrony na lotnisku w Pittsburgu. Cały swój wolny czas wolny spędza z kumplami ze szkoły i współpracownikami, Jackiem (Mike Vogel), Stainerem (T.J. Miller) i Devonem (Nate Torrence) i marzy o powrocie do byłej dziewczyny Marnie (Lindsay Sloane). Taki stan rzeczy wydaje się mu odpowiadać do chwili, kiedy przez jego punkt kontrolny przechodzi Molly (Alice Eve) i przypadkowo zostawia tam swój telefon. Molly jest inteligentna, piękna - i zupełnie...

 • Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

  Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół – Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu – złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do...

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.