• Informacje na temat:

  leann rimes

Artykuły na temat: leann rimes
 • Piosenkarka przyłapana na zdradzie męża

  O amerykańskiej piosenkarce LeAnn Rimes pojawiły się ostatnio plotki , że zdradza swojego męża. Gwiazda została przyłapana na randce z kolegą z planu najnowszej produkcji telewizyjnej.

 • Koniec sielanki

  ...synów Masona i Jake’a. To się zmieniło, gdy na początku 2009 roku poznał na planie filmu "Zorza polarna" piosenkarkę country LeAnn Rimes i wpadł po uszy. Romans rozwinął się błyskawicznie, chociaż oboje(...) nie przypadły do gustu producentom. Podwójna zdrada nie spodobała się również widzom. Eddiemu to nie przeszkadzało. On i LeAnn rozwiedli się z partnerami w połowie 2010 roku, by jeszcze w grudniu...

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ...nieustannie łączyła tytuł serialu z nazwiskiem i skandalicznym romansem aktora z LeAnn Rimes. Kolejny powód, dla którego Cibrian miał zostać wyrzucony, to okropne zachowanie i niezbyt pochlebne opinie wśród...

 • Przeprowadzka LeAnn Rimes

  LeAnn Rimes postanowiła porzucić szalone życie w Los Angeles i przenieść się do o wiele spokojniejszego Nashville, w stanie Tennessee. Jest to o tyle zrozumiałe, że w mieście tym mieszkają bliscy krewni wokalistki.

 • Leann Rimes: 20 przebojów

  15 marca ukaże się w Polsce płyta "The Best Of Leann Rimes". Amerykańska wokalistka znana jest przede u nas wszystkim z przeboju "Can't Fight The Moonlight".

 • LeAnn Rimes: Rezygnuję z country

  LeAnn Rimes, amerykańska gwiazda muzyki country, która w Europie znana jest przede wszystkim dzięki swojej wersji przeboju "Can't Fight The Moonlight" z filmu "Coyote Ugly", zdecydowała, że zamierza zmienić swój repertuar. Wkrótce prawdopodobnie doczekamy się nowej, popowej płyty LeAnn.

 • Nowy album LeAnn Rimes

  LeAnn Rimes, amerykańska wokalistka pop, która podbiła listy przebojów piosenką "Can't Fight The Moonglight" nagraną do filmu "Coyote Ugly", rozpoczęła już prace nad swoim kolejnym albumem. Wydawnictwo zatytułowane "Twisted Angel" wyprodukuje Desmond Child (Ricky Martin, Bon Jovi), a w sklepach muzycznych możemy spodziewać się go wiosną.

 • Trasa LeAnn Rimes odwołana!

  LeAnn Rimes, amerykańska gwiazda country i muzyki pop, musi chwilowo odwołać swoje europejskie tournee. Powodem jest wypadek samochodowy, do jakiego doszło w Los Angeles. Piosenkarka na szczęście nie odniosła w nim większych obrażeń.

 • Rodzice 13-latki wściekli na gwiazdę

  Czy amerykańska wokalistka LeAnn Rimes podczas występu z 13-letnią Carly Rose Sonenclar w amerykańskim "The X Factor" była pod wpływem alkoholu?

 • Pij mleko z Kayah

  Britney Spears, Elton John, LeAnn Rimes, Backstreet Boys a także Pikachu i Garfield, bohaterowie kreskówek, oraz dziesiątki najpopularniejszych aktorów i sportowców, reklamowało już w Stanach Zjednoczonych mleko. Wkrótce będziemy mieć polską wersję słynnej kampanii "Got Milk?". Jako pierwsza weźmie w niej udział Kayah.

Zdjęcia na temat: leann rimes
Dyskusje na temat: leann rimes