• Informacje na temat:

  leann rimes muzyk

Artykuły na temat: leann rimes muzyk
 • Reakcje na samobójstwo Mindy McCready: Tragiczny koniec

  Muzycy country wspominają tragicznie zmarłą wokalistkę Mindy McCready, która w niedzielę (17 lutego) popełniła samobójstwo w swoim domu w Arkansas.

 • Charytatywny mega koncert Eltona Johna

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, po udziale w imprezie "Concert For New York", która odbyła się w sobotę, 20 października, w Nowym Jorku, w tamtejszej sali Madison Square Garden, wpadł na pomysł zorganizowania podobnego koncertu. Tym razem jednak dochód miałby być przeznaczony na rzecz Elton John Aids Foundation, a więc fundacji pomagającej chorym na AIDS.

 • Destiny's Child dla Armii Zbawienia

  Popowe trio Destiny's Child wystąpiło ze specjalnym koncertem podczas amerykańskiego Święta Dziękczynienia na rzecz Armii Zbawienia. Charytatywny występ odbył się w przerwie świątecznej imprezy na stadionie "Texas" futbolowej drużyny Dallas Cowboys. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na kampanię "Red Kettles" ("Czerwone kociołki").

 • Sting zaśpiewa na Igrzyskach w Salt Lake City

  Sting, brytyjski muzyk i wokalista, dopiero co odwiedził Stany Zjednoczone, aby odebrać Złoty Glob, nagrodę Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej w Hollywood, a już niedługo znów pojawi się tam, aby swoim występem uświetnić uroczystość otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City.

 • "Idol" w rytmie country

  W poniedziałek, 14 kwietnia, rozdano nagrody stacji Country Music Television. Trzy statuetki trafiły do Kellie Pickler, piosenkarki wylansowanej za sprawą programu "American Idol".

Wideo na temat: leann rimes muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...