• Informacje na temat:

  leann rimes plotki

Artykuły na temat: leann rimes plotki
 • Piosenkarka przyłapana na zdradzie męża

  O amerykańskiej piosenkarce LeAnn Rimes pojawiły się ostatnio plotki , że zdradza swojego męża. Gwiazda została przyłapana na randce z kolegą z planu najnowszej produkcji telewizyjnej.

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ...nieustannie łączyła tytuł serialu z nazwiskiem i skandalicznym romansem aktora z LeAnn Rimes. Kolejny powód, dla którego Cibrian miał zostać wyrzucony, to okropne zachowanie i niezbyt pochlebne opinie wśród...

Wideo na temat: leann rimes plotki
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...