• Informacje na temat:

  leann rimes zdjęcia

Artykuły na temat: leann rimes zdjęcia
 • Piosenkarka przyłapana na zdradzie męża

  O amerykańskiej piosenkarce LeAnn Rimes pojawiły się ostatnio plotki , że zdradza swojego męża. Gwiazda została przyłapana na randce z kolegą z planu najnowszej produkcji telewizyjnej.

 • Koniec sielanki

  ...synów Masona i Jake’a. To się zmieniło, gdy na początku 2009 roku poznał na planie filmu "Zorza polarna" piosenkarkę country LeAnn Rimes i wpadł po uszy. Romans rozwinął się błyskawicznie, chociaż oboje byli jeszcze w innych związkach. Kolorowa prasa jak oszalała zaczęła publikować zdjęcia z ich potajemnych spotkań oraz licznych pocałunków. Cibrian występował wtedy w "CSI: Miami" i jego wyczyny...

Wideo na temat: leann rimes zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: leann rimes zdjęcia