• Informacje na temat:

  lech wałęsa polityk

Artykuły na temat: lech wałęsa polityk
 • Lech Wałęsa oburzony Czesławem Mozilem: Trzeba napiętnować!

  Czesław Mozil (35 l.) utworem "Nienawidzę cię, Polsko" narobił sporo zamieszania. Piosenką i wykorzystaniem znaczka Solidarności oburzony jest również były prezydent Lech Wałęsa.

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Lech Wałęsa (71 l.) za pośrednictwem swojego bloga poinformował, że trafił do szpitala.

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Lech Wałęsa (72 l.) i Bronisław Komorowski (63 l.) zgodzili się na reklamowanie polskiego kantoru internetowego. W tym celu byli prezydenci Polski polecieli do Stanów Zjednoczonych i pozowali z... cheerleaderkami!

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Danuta Wałęsa pozuje do zdjęcia. W tle wątek polityczny

  W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Danuty Wałęsy (69 l.). Żona byłego prezydenta Polski zarzekała się, że z polityką nie chce mieć nic wspólnego, lecz równocześnie postanowiła utożsamić się z akcją przeciwko rządzącym.

 • "Wałęsa. Człowiek z nadziei": Narodziny legendy

  Czy film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" (2013) jest udanym domknięciem trylogii zainicjowanej przez "Człowieka z marmuru" (1976) i kontynuowanej przez "Człowieka z żelaza" (1981)? Uznajmy, że jest dziełem ciekawym i spójnym względem części go poprzedzających.

 • "Wałęsa nigdy nie zaakceptuje swojego nowego zięcia"

  O co tak naprawdę Lech Wałęsa (70 l.) poróżnił się ze swoją najmłodszą córką Brygidą (28 l.)?

 • Jaki jest "Wałęsa. Człowiek z nadziei"?

  Czy film "Wałęsa. Człowiek z nadziei" (2013) jest udanym domknięciem trylogii zainicjowanej przez "Człowieka z marmuru" (1976) i kontynuowanej przez "Człowieka z żelaza" (1981)? Uznajmy, że jest dziełem ciekawym i spójnym względem części go poprzedzających - pisze z Wenecji wysłanniczka INTERIA.PL.

Dyskusje na temat: lech wałęsa polityk
 • Re: "rodzinka.pl": Koniec przyjaźni Natalii i Marii?

  ……………………..Pan Prezydent Lech Wałęsa to cudowny i wybitny polityk światowego formatu ! Dyplomata. Człowiek legenda ! Rozpoznawalny i szanowany na całym świecie ! Miły, przystojny, życzliwy, uśmiechnięty, dobrego serca dla każdego. Mąż i dziadek dużej wspaniałej rodziny ! Człowiek do naśladowania przez młodych nie tylko Polaków ! A Pan Jarosław Kaczyński - no cóż…….wystarczy spojrzeć i posłuchać