• Informacje na temat:

  lecznicza woda

Artykuły na temat: lecznicza woda
 • Aga in America: Blogerka pokazała, jak wygląda po 22 dniach głodówki! "Pięknie wystające kości"

  Zmagająca się z guzem mózgu blogerka Agnieszka Kirchner (26 l.) przeszła niedawno leczniczą głodówkę i schudła dodatkowe 9 kg. Teraz nagrała filmik, na którym pokazuje, jak jej ciało wygląda po terapii.

 • Dziwne sposoby leczenia codziennych dolegliwości

  Choć wydawać by się mogło, że obrzydliwe, a często wręcz drastyczne metody leczenia chorób to domena wyłącznie zamierzchłych czasów, wszystkie pseudomedyczne zabiegi cieszą się również dziś sporym zainteresowaniem.

 • "Mąż czy nie mąż": Ewa Telega od dawna marzyła, by zostać blondynką...

  Kruczoczarne włosy były do niedawana znakiem rozpoznawczym Ewy Telegi, czyli Misi z nowego serialu komediowego "Mąż czy nie mąż". Aktorka marzyła jednak, by przefarbować je na blond... I w końcu to zrobiła!

 • "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  Niedawno wrócił z Jordanii, gdzie pracował na planie filmu wojennego "Karbala", a jego bohater w "M jak miłość" próbuje odnaleźć się w roli taty samotnie wychowującego dziecko. Na planie wykorzystuje własny bagaż doświadczeń; prywatnie też ma syna, który z okazji dnia ojca wręczył mu wyjątkowe prezenty.

 • Cezary Pazura wspomina małżeństwo z narkomanką: Z każdym dniem było coraz gorzej

  Cezary Pazura w swojej autobiografii "Byłbym zapomniał" opisał, jak tak naprawdę wyglądało jego małżeństwo z Żanetą, pierwszą żoną. Kobieta z alkoholu płynnie przeszła w narkotyki, wciąż szukając czegoś mocniejszego - opiatów, kompotu, amfetaminy.

 • Monk i cud

  ...malowidło na drzwiach. Naznaczeni gromadzą się przy klasztornej fontannie z rysunku. Woda z niej pochodząca okazuje się mieć właściwości lecznicze. Początkowo sceptyczny Stottlemeyer ostatecznie...

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu w serialach!

 • N. Kukulska: Pęknięte naczynko

  "Zakrztusiłam się wodą" - tak Natalia Kukulska tłumaczy swe niedawne problemy z głosem, które omal nie zakończyły się odwołaniem jej udziału w musicalu "Miss Saigon". Wokalistce pękło naczynko krwionośne na strunach głosowych i musiała poddać się rehabilitacji.

Zdjęcia na temat: lecznicza woda
Wideo na temat: lecznicza woda
 • Woda dla słoni

  Ekranizacja powieści "Woda dla słoni" to piękna historia zakazanej miłości rozgrywająca się w magicznym miejscu pełnym przygód i niebezpieczeństwa. Jacob, weterynarz o trudnej przeszłości, zakochuje się w Marlenie - gwieździe cyrku minionej epoki. Poznają uroki cyrkowego życia i obdarzają uczuciem nie tylko siebie, ale i wyjątkowego słonia. Marlena jest żoną charyzmatycznego, ale i niebezpiecznego Augusta, ale Jacob pomaga jej uciec od życia z mężem. Powieść Sary Gruen ukazała się w 2006 roku...

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...