• Informacje na temat:

  leczy depresję

Artykuły na temat: leczy depresję
 • Edyta Bartosiewicz leczy się z depresji akupunkturą?!

  Edyta Bartosiewicz (50 l.) znalazła świetny sposób, by być w dobrej formie!

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • Demi Moore musi się leczyć psychiatrycznie!

  ...niedawno, wracając samolotem z Londynu do Los Angeles.  Przypomnijmy, że cztery lata temu aktorka już leczyła się psychiatrycznie – po zatruciu narkotykami, które było konsekwencją rozstania gwiazdy z wiarołomnym mężem, aktorem Ashtonem Kutcherem. Tym razem mówi się, że Moore nie radzi sobie z samotnością, ma depresję i wpadła w anoreksję, bezmyślnie odchudzając się.  Aktorka waży obecnie zaledwie...

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

 • Kasia Kowalska leczyła boreliozę u szamanów!

  Kasia Kowalska (43 l.) zniknęła z show-biznesu na kilka lat. Jednym z powodów były poważne problemy zdrowotne!

 • Aktorka leczy się z depresji

  Amerykańska aktorka Heather Locklear została przyjęta do kliniki w Arizonie, gdzie będzie leczyła się z depresji.

 • Szczere wyznanie Anny Powierzy! Opowiedziała o swojej walce z depresją!

  Przez jakiś czas trudno było nie zauważyć tego, że Anna Powierza (38 l.) sporo przybrała na wadze. Media zjadliwie komentowały jej tuszę. Teraz aktorka przerwała milczenie i opowiedziała do czego to doprowadziło.

 • Depresja Kristen Dunst

  Kristen Dunst, gwiazda "Spider-Mana", zaprzeczyła pogłoskom o swoim uzależnieniu od narkotyków i alkoholu. Cierpi jednak na depresję.

 • Agata Młynarska leczy depresję

  Agata Młynarska (42 l.) po rozstaniu z Jarosławem Kretem na tyle wystygła, że musiała czym prędzej znaleźć sposób, by nabrać temperatury. Wbrew plotkom nie wybrała się w tym celu na Kretę (mogłoby to jej się źle kojarzyć), tendencyjnie wybrała Egipt.

 • Koniec depresji

  Jolanta Fraszyńska nie miała ostatnio dobrego czasu. Rozwiodła się, serial z jej udziałem zszedł z anteny. Ale jak to w życiu, czas leczy rany, przynosi zmiany.

Zdjęcia na temat: leczy depresję
 • Seweryn Krajewski
Wideo na temat: leczy depresję
 • Wzruszające komentarze fanów po śmierci Williamsa!

  Śmierć Robina Williamsa wstrząsnęła Ameryką. Fani dzwonili do stacji radiowych i udzielali wywiadów, aby wyrazić swój żal i smutek wobec niespodziewanej straty. Zdobywca Oscara i 4 Złotych Globów miał 63 lata. Zmarł w poniedziałek (11.08 br.). Został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. W ostatnich miesiącach aktor leczył się z powodu ciężkiej depresji i uzależnienia od

 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Dzikie historie

  Społeczne nierówności, poczucie niesprawiedliwości i ciągłe wyzwania, które stawia współczesny świat – to wszystko u wielu ludzi wywołuje stres i depresję. Nic dziwnego, że niektórym zdarza się eksplodować. To właśnie o nich jest film Szifróna, pokazujący, jak cienka granica oddziela cywilizowany bunt od szaleństwa. "Dzikie historie" to opowieść o ludziach w chwilach słabości, o nerwowych załamaniach, momentach kryzysu i zemście. Pasażerowie samolotu w obliczu katastrofy odkrywają, że na...

Dyskusje na temat: leczy depresję