• Informacje na temat:

  leelee sobieski córka

Artykuły na temat: leelee sobieski córka
 • ​Gwiazdy z polskimi korzeniami. Potrafią mówić po polsku?

  ...tradycją. Jej dziadkowie występowali byli aktorami w polskim teatrze w Buffalo. W wywiadach często podkreśla, że to waśnie dzięki nim została aktorką.   Leelee Sobieski Leelee Sobieski(...) Polski, Jan III Sobieski. Jane Krakowski Jane Krakowski zdobyła popularność dzięki roli dzięki roli Elaine Vassal w amerykańskim serialu "Ally McBeal". Rodzina ojca aktorki pochodzi z Polski...

 • Nowości sezonu 2011/2012

  ...perypetie młodych policjantów z Nowego Jorku. W jednej z głównych ról zobaczymy Leelee Sobieski. ABC "Apartment 23" : Szczera i sympatyczna June zmuszona jest zamieszkać z Chloe - nieodpowiedzialną(...) Daughter" : Sitcom o dwóch matkach i ich nieposłusznych córkach. "New Girl" : Główną bohaterką serialu jest nauczycielka Jessica Day, którą zagra Zooey Deschanel. Jessica, po rozstaniu ze swoim chłopakiem...

 • Córka Jaggera: "Sean Lennon nie dla mnie"

  Modelka Elizabeth Jagger (20 l.), córka Micka Jaggera, zamierza ochłodzić stosunki z Seanem Lennonem (28 l.), synem Johna Lennona. Twierdzi, że dzielący ich Atlantyk jest zbyt poważną przeszkodą. W dodatku Elizabeth uważa, że jest jeszcze za młoda na poważny związek. Ta wiadomość może zaskoczyć Lennona juniora, który dla córki Jaggera odprawił aktorkę Leelee Sobieski.

 • Leelee Sobieski w "Dungeon Siege"

  3 lipca ruszają zdjęcia do ekranizacji osadzonej w świecie fantasy kultowej gry RPG "Dungeon Siege". W rolach głównych wystąpią Leelee Sobieski, Jason Statham oraz John Rhys-Davies.

 • Niezależne gwiazdy

  Susan Sarandon ( "Mamuśka" ), Leelee Sobieski ("Joy Ride") i Robin Tunney ( "Granice wytrzymałości" ) spotkają się na planie niezależnego projektu "A Whale In Montana", który wyreżyseruje George Hickenlooper, twórca dokumentu "Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse".

 • Ray Liotta w grze "Dungeon Siege"

  Ray Liotta ( "Chłopcy z ferajny" ) zagra główny "czarny charakter" w filmowej ekranizacji osadzonej w świecie fantasy gry RPG "Dungeon Siege". W bohaterów opowieści wcielą się: Leelee Sobieski ( "Prześladowca" ), Jason Statham ( "Komórka" ) oraz John Rhys-Davies ( "Helena Trojańska" ).

 • S. Lennon: Nowa narzeczona

  Sean Lennon, syn Johna Lennona i Yoko Ono, spotyka się obecnie z aktorką Millą Jovovich (seria "Resident Evil", Piąty element"). Syn eks-Beatlesa zakończył niedawno związek z Elizabeth Jagger, córką lidera The Rolling Stones.

 • Płynie w nich polska krew

  Już po raz drugi Scarlett Johansson została obwołana najseksowniejszą kobietą na świecie. Magazyn "Esquire" przyznał jej ten tytuł w 2006 roku i niedawno powtórzył swój wybór. Aktorka mogła odziedziczyć swoją urodę po przodkach urodzonych w Polsce. Jest jedną z wielu hollywoodzkich gwiazd, których korzenie sięgają naszego kraju.

 • Claire Forlani w "Dungeon Siege"

  Claire Forlani ( "Konspiracja.com" , "Medalion" ) dołączyła do obsady filmowej ekranizacji osadzonej w świecie fantasy gry RPG "Dungeon Siege". Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Uwe Boll.

Wideo na temat: leelee sobieski córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.