• Informacje na temat:

  legenda hollywood

Artykuły na temat: legenda hollywood
 • Cruz, Banderas i Almodóvar - legendy kina znowu razem!

  Niewątpliwie Penélope Cruz i Antonio Banderas to najsławniejsi Hiszpanie w Hollywood. Po latach spotykają się w najnowszym filmie Pedro Almodóvara pt. „Ból i blask”, który można zobaczyć w kinach od 30 sierpnia!

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Elijah Wood szokuje: W Hollywood są pedofile!

  Gwiazdor trylogii filmowej "Władca pierścieni" wywołał skandal w Hollywood.

 • Daniel Olbrychski: Wielki uczeń wielkiego mistrza

  Wielki aktor, legenda polskiego kina. Jeden z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Daniel Olbrychski kończy dziś 70 lat.

 • Legenda Hollywood była złą matką?

  Jane Fonda wyznała, że bardzo ceni sobie więź ze swoimi wnukami. Jak tłumaczy gwiazda, dzięki nim ma szansę naprawić błędy, które popełniła wychowując swoje dzieci.

 • Horror z nową gwiazdą Hollywood

  28 listopada wejdzie do polskich kin horror "Klątwa Jessabelle", w którym w głównej roli zobaczymy dobrze zapowiadającą się młodą aktorkę Sarę Snook.

 • Legenda kina po kolejnej operacji

  ..."Mamy nadzieję, że w poniedziałek albo we wtorek Zsa Zsa Gabor zostanie wypisana ze szpitala. Bardzo chce wrócić do domu" - wyjaśnił. Na pytanie, czy spodziewa się on najgorszego, odpowiedział tylko: "Miała wspaniałe życie". Blanchette przyznał, że stan legendarnej gwiazdy Hollywood jest bardzo ciężki. W niedzielę aktorka poprosiła o ostatnie namaszczenie. Po operacji biodra 93-letnia Zsa Zsa...

 • Klątwa "Poltergeista"

  Wielbiciele horrorów nie mogą się doczekać premiery współczesnej wersji klasycznego "Ducha" z 1982 roku. Nowy film pojawi się na ekranach w Polsce 29 maja pod oryginalnym tytułem "Poltergeist". Fani gatunku pamiętają, że wokół pierwszego filmu, który zebrał wiele pochwał i nagród, w tym trzy nominacje do Oscara, narosło też sporo legend.

 • Kirk Douglas nie żyje

  ...5 lutego zmarł Kirk Douglas - ikona kina, ostatni żyjący przedstawiciel Złotej i Srebrnej Ery Hollywood, jeden z największych autorytetów i mentorów dla współczesnych młodych aktorów. Prywatnie mąż producentki Anne Buydens i ojciec czwórki dzieci.

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

Dyskusje na temat: legenda hollywood