• Informacje na temat:

  legenda rodzinna

Artykuły na temat: legenda rodzinna
 • Zmierzyła się z legendą

  ...akordeonie. Ciekawostką jest to, że kilka lat później moja młodsza siostra, Kamila, również zwyciężyła w tym konkursie. Widać taka już nasza rodzinna tradycja (śmiech)!  Rozm. JOLANTA MAJEWSKA...

 • Bob Marley: 30 lat płyty "Legend" (nowy teledysk "One Love")

  Przygotowany przez ekipę producencką Painting In Pictures teledysk wygrał konkurs współorganizowany przez spadkobierców Boba Marleya. Wideo powstało do piosenki "One Love".

 • Daniel Olbrychski: Kirk Douglas proponował mi rolę, ale odrzuciłem

  Daniel Olbrychski (74 l.) ze smutkiem przyjął wiadomość o śmierci Kirka Douglasa. Polski aktor zdradza, że otrzymał propozycję roli od amerykańskiej legendy. Spokrewniona z Douglasem była także małżonka Olbrychskiego, Krystyna Demska-Olbrychska.

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • ..., wkrótce może zniknąć z kulturalnej mapy stolicy. Wszystko przez decyzje Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami, który - jak pisze córka Warskiej na Facebooku - chce zniszczyć to legendarne miejsce...

 • Mirosław Zbrojewicz śpiewa szanty

  Już ponad 160 razy Mirosław Zbrojewicz użyczał swojego głosu w filmach, animacjach i grach komputerowych. Bywał Wilkiem ze "Shreka", wrogiem Batmana i trollem z "Hobbita". Strzępił język w "Battlefield", a jako klaun-maskotka PlayStation szczerzył kły w "Twisted Metal". Teraz popularny "Grucha" dopisał do CV dubbing w przygodowym hicie "Kapitan Szablozęby i skarb piratów". W wielkim przeboju skandynawskich kin opłynął siedem mórz, nauczył tytułowego bohatera języka polskiego i udowodnił, że...

 • Jedna na milion!

  Nawet ikona czy legenda wydaje się zbyt skromnym określeniem dla tak wybitnej aktorki. Ale bardzo trudno znaleźć słowa, które oddałyby choć w części prawdę o tej niezwykłej osobie.

 • Mroczna siła rodzinnych sekretów

  Producent niezwykle popularnych widowisk grozy "Paranormal Activity" i "Naznaczonego" - Jason Blum, przedstawia nową mroczną opowieść o duchach zatytułowaną "Klątwa Jessabelle". Film podpisał spec od horrorów, reżyser "Piły VI" i "Piły 3D", Kevin Greutert.

 • "Paulina": Od 17 stycznia w Czwórce

  ...urodzona w Polsce - Dominika Paleta (jako Gema), legenda argentyńskiego kina w jednej ze swoich ostatnich ról - Libertad Lamarque (jako Piedad) i - wówczas krótko po debiucie filmowym w brawurowej...

 • "Złota dama": Walka o Klimta w gwiazdorskiej obsadzie

  W filmie "Złota dama", który na nasze ekrany trafi już 22 maja, występuje cała plejada doskonałych aktorów, z laureatką Oscara Helen Mirren ("Królowa") na czele. Partneruje jej młody Kanadyjczyk Ryan Reynolds, a w obsadzie znaleźli się również Katie Holmes, Jonathan Pryce, Elizabeth McGovern, Frances Fisher i Charles Dance.

Dyskusje na temat: legenda rodzinna