• Informacje na temat:

  legendzie filmu

Artykuły na temat: legendzie filmu
 • Szkoła

  Maks Nowacki z licealnej 2c pragnie zostać aktorem, ale nie ma powodzenia na castingach. Gdy znajduje informację o naborze do filmu o legendzie Piasta...

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • "Stan Against Evil": "Będziemy oblewać was krwią przez godzinę" - rozmawiamy z Janet Varney

  O serialu "Stan Against Evil", litrach sztucznej krwi i flakach, "Legendzie Korry" oraz "Voyage to the Stars" rozmawiamy z Janet Varney, serialową Evie.

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • "M jak miłość": Łukasz w tarapatach - rozmowa z Jakubem Józefowiczem

  ...legendzie, który jest wystawiany nieustannie od 28 lat. Cieszę się, że jestem częścią tego składu, członkiem kolejnego pokolenia, które opowiada tę ponadczasową opowieść. Dotychczas częściej stałeś po(...) przepełniony zdjęciami do "M jak miłość", sześć razy wyszedłem na scenę w spektaklu "Metro", a w lutym czeka mnie premiera kinowa filmu "Planeta singli 3", który był kolejną niesamowitą aktorską przygodą...

 • W hołdzie legendzie kina

  Lipiec w MGM HD upłynie pod znakiem jednej z największych legend światowego kina - Burta Lancastera, którego postać będzie w lipcu motywem przewodnim popularnego środowego cyklu "That's Hollywood".

 • Wdowa po Łapickim czuje się zaszczuta!

  ...daleko. Czy uda jej się znaleźć szczęście w Krakowie, tego nie wiadomo.  W końcu wyrzucanie pamiątek po legendzie teatru i filmu, zbulwersowało nie tylko ludzi z otoczenia Łapickiego. W taki oto sposób...

 • O legendzie surfingu

  Zmierzenie się z mityczną dla surferów falą, zwaną Mavericks, jedną z największych na świecie, dla wielu śmiałków jest marzeniem życia. Wyzwanie podjął także 15-letni Kalifornijczyk Jay Moriarity. To postać autentyczna, otoczona w środowisku surferów prawdziwym kultem.

 • ..., wyrzucając do śmietnika pamiątki po mężu. Teraz nie przyjęła zaproszenia od Zuzanny Łapickiej i nie pojawiła się na premierze filmu o legendzie kina. "Nie udzielam już żadnych informacji. To się nie...

 • Kolejny film o legendzie mody

  Francuski reżyser Jalil Lespert pracuje nad dokumentem poświęconym trwającemu 50 lat związkowi Yvesa Sainta Laurenta i Pierre'a Berge'a. To już drugi film o życiu słynnego projektanta. Dwa lata temu na ekrany trafiła "Szalona miłość" Pierre'a Thorettona.