• Informacje na temat:

  legginsów

Artykuły na temat: legginsów
 • Iwona Węgrowska znów chwali się biustem na Facebooku!

  Jakiś czas temu celebrytka zapowiedziała, że diametralnie zmienia swój wulgarny wizerunek!  Zapewniała, że na dobre rezygnuje z dekoltów, kusych spódniczek, a wszystko to na rzecz dżinsów i luzackiego stylu! "Będą przede wszystkim spodnie, dżinsowe kurtki, dużo legginsów i sportowych koszulek. Oczywiście kiedy trzeba będzie założyć długą suknię czy małą czarną, zrobię to" - mówiła w rozmowie...

 • Iwona Węgrowska zmienia wizerunek. Koniec z dekoltami!

  ..., podkreślając, że ze zmianami w życiu osobistym idą zmiany w ubiorze. - Będą przede wszystkim spodnie, dżinsowe kurtki, dużo legginsów i sportowych koszulek. Oczywiście kiedy trzeba będzie założyć długą...

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  ...swoich pośladków była Donna. Bodaj najzgrabniejsza z dziewczyn mogła pochwalić się długimi nogami i często  robiła to nie tylko za pomocą mini, ale także legginsów. Kultowe w latach 90. kolorowe...

 • Noworoczne postanowienia Lindsay Lohan

  ...6126, znana do tej pory jedynie z legginsów, zostanie rozszerzona.

 • Ricky Martin: Chcę zostać gwiazdą rocka

  Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, bardzo cieszy się z tego, że jego taneczne piosenki zdobywają szczyty list przebojów na całym świecie, ale mimo wszystko uważa, iż muzycznie jeszcze nie jest do końca spełniony. Jego największym marzeniem jest bowiem bycie gwiazdą rocka.

 • Noworoczne postanowienia Lohan

  Lindsay Lohan miniony rok może zaliczyć do niezbyt udanych. Rozliczne doniesienia o powrotach i rozstaniach z jej byłą partnerką Samanthą Ronson, stojąca w miejscu kariera aktorska, problemy z ojcem, podejrzenia o anoreksję, na koniec mocno krytykowana kolekcja dla Ungaro.

 • Lindsay Lohan znów projektuje

  Po klapie kolekcji, którą Lindsay Lohan stworzyła we współpracy z firmą Ungaro, aktorka nie zamierza żegnać się ze światem mody. Tym razem celebrytka zaprojektuje nową linię torebek dla marki Ed Hardy.

 • Narowiste kucyki

  Pony Pony Run Run "You Need Pony Pony Run Run", Sonic

 • Antycelebrycki Filip Chajzer

  Dzięki dwóm głośnym reportażom z imprez modowych, Filip Chajzer stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych. Młody redaktor przybliża kulisy powstania tych materiałów i opowiada o spotkaniach z modą w życiu codziennym.

Wideo na temat: legginsów
Dyskusje na temat: legginsów
 • Re: "Beverly Hills 90210": Metryki pełne kłamstw

  Jestem pod 60-tkę i czasem wtrącam słówka z jęz. angielskiego. Po protu znam ten język od czasu beatlemani. Zamiast legginsów noszę długie, kwietne kiecki. Fryzjer widuje mnie rzadko - w miejsce dojrzałej fryzury noszę długie, rozpuszczone pióra. Brakuje mi tylko kwiatów we włosach. I zupełnie nie interesuje mnie czy to się komuś podoba. Jestem sobą :) Próbowałeś tego kiedyś, zimny edku?