• Informacje na temat:

  legginsy gwiazdy

Artykuły na temat: legginsy gwiazdy
 • Sandra: Co się stało z gwiazdą lat 80.?

  ...wyjątkowa epoka i w pewien sposób nadal w niej żyję. Choćby dlatego że uwielbiam ubierać się tak jak wtedy. Na przykład w legginsy. *** Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Maria Magdalena...

 • Ricky Martin: Chcę zostać gwiazdą rocka

  Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, bardzo cieszy się z tego, że jego taneczne piosenki zdobywają szczyty list przebojów na całym świecie, ale mimo wszystko uważa, iż muzycznie jeszcze nie jest do końca spełniony. Jego największym marzeniem jest bowiem bycie gwiazdą rocka.

 • Szpak w piórach i legginsach

  Na spotkanie z Paris Hilton do katowickiej galerii handlowej zjechało kilku polskich celebrytów, m.in. Michał Szpak i jego partnerka z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat .

 • Raperka odsłania coraz więcej ciała

  Raperka Nicki Minaj zadbała, by o najnowszym teledysku z jej udziałem było bardzo głośno.

 • Khloe Kardashian i Ashley Graham na imprezie marki modowej

  Khloe Kardashian (34 l.) i Ashley Graham (31 l.) były gwiazdami na imprezie jednej z marek odzieżowych w Los Angeles. Siostra Kim Kardashian powiększoną pupę podkreśliła lajkrowymi legginsami, modelka XXL postawiła na pomarańczowy szlafrok, w którym wyglądała jeszcze ponętniej niż zwykle.

 • Hiphopowcy lubią damskie ciuszki?

  Raperzy nagminnie zakładają damskie ubrania. Czy mamy do czynienie z nowym trendem w hip hopie?

 • Ale zmiana! Elżbieta Romanowska jest nie do poznania!

  ...rowerowej. Nogi, które przyodziała w legginsy, prezentują się naprawdę smukło. Również patrząc na twarz widać, że celebrytka sporo schudła. Zmiany w wyglądzie Romanowskiej nie umknęły jej fanom, którzy są...

 • Tajemnicze krzesło Audrey Hepburn

  Na czaro-białym zdjęciu z planu "Szajki z Lawendowego Wzgórza" młoda Audrey Hepburn stoi oparta o drewnianą, pochyłą konstrukcję z oparciami na łokcie. Ćwiczy? Nie, prawdopodobnie dba o to, aby podczas przerwy na wypoczynek jej filmowy kostium nie był pomięty.

 • Sablewska: Gdy patrzę na stare zdjęcia myślę, że byłam strasznie brzydka!

  Impreza ramówkowa stacji lifestyle'owych TVN wzbudzała zainteresowanie nie tylko ze względu na nowości programowe, lecz także kreacje gwiazd.  Najbardziej komentowanym strojem okazała się stylizacja Mai Sablewskiej, która na tę okazję włożyła krótką czerwoną sukienkę, koronkowe legginsy, oraz czarne botki na szpilce.  Gwiazda twierdzi, że od początku jej kariery w mediach jej wizerunek wzbudzał...

 • Antycelebrycki Filip Chajzer

  Dzięki dwóm głośnym reportażom z imprez modowych, Filip Chajzer stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych. Młody redaktor przybliża kulisy powstania tych materiałów i opowiada o spotkaniach z modą w życiu codziennym.