• Informacje na temat:

  lego firma

Artykuły na temat: lego firma
 • Filmowe LEGO

  Najsłynniejsza na świecie wytwórnia zabawek, duńska firma LEGO, w porozumieniu ze Stevenem Spielbergiem przygotowała zestawy, które umożliwią dzieciom kręcenie filmów. Kampania produkcyjna zapowiedziała w środę, że ich pierwszą ofertą jest nowa linia klocków LEGO dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat, sygnowana przez samego mistrza światowego kina, która będzie dostępna w sprzedaży od listopada za

 • Harry Potter i klocki Lego

  Harry Potter, słynny mały czarodziej z powieści JK Rowling, będzie nie tylko bohaterem realizowanego właśnie filmu. Już niebawem na rynku pojawią się zestawy klocków Lego, przedstawiające niemal wszystkie postaci z książki, na podstawie której powstaje film "Harry Potter i kamień filozoficzny".

 • Film o klockach Lego

  Już 7 lutego w kinach na całym świecie odbędzie się premiera animacji pt. "LEGO Przygoda".

 • "Bionicle": Nowość studia Miramax

  W czwartek, 11 lipca, studio Miramax ogłosiło, że przygotowuje produkcję dla dzieci, która zostanie w całości zrealizowana za pomocą animacji komputerowej. To pierwsze takie przedsięwzięcie słynnej wytwórni. Pomysł filmu oparto o popularną serię klocków LEGO, której "bohaterami" są roboty "Bionicle". Obraz miałby wejść na ekrany kin w 2004 roku.

 • Wirtualny "Harry Potter"

  Kilka tygodni temu informowaliśmy , że jesienią tego roku na rynku pojawią się zestawy klocków Lego, przedstawiające niemal wszystkie postaci z książki, na podstawie której powstaje film "Harry Potter i kamień filozoficzny". Teraz firma Lego ogłosiła, iż zamierza udostępnić dwie płyty CD, przeznaczone dla fanów Harry'ego Pottera, przy pomocy których będzie można konstruować wirtualny świat

 • Sadist: Nowy początek

  Włoska prog / core / deathmetalowa grupa Sadist, o której niewiele było słychać od czasu wydania w 2000 roku płyty "Lego", wraca z nowym albumem. Premierę płyty zatytułowanej po prostu "Sadist" wyznaczono na kwiecień.

 • Galapagos Films partnerem Walt Disney Studios Home Entertainment

  Firma Galapagos Films została partnerem oraz przedstawicielem Walt Disney Studios Home Entertainment i od 1 października 2014 roku będzie wyłącznym dystrybutorem płyt DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm.

 • Children Bafta Awards: Nominacje

  Cztery filmy będą walczyły w tym roku o nagrodę Bafta Children's Film and Television Awards - "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" , "Potwory i spółka" oraz "Stuart Malutki 2" . Nominacje ogłoszono we wtorek, 22 października, w Londynie.

 • Shrek lepszy niż Nemo

  Przebojowa animacja "Shrek 2" zwyciężyła w kategorii "najlepszy film fabularny" w corocznej edycji dziecięcych nagród BAFTA. W internetowym głosowaniu, które odbywało się na stronie BBC Online, wzięło udział ponad 6 tysięcy dzieci.

 • Potwory lepsze od Harry'ego

  W niedzielę, 24 listopada, w londyńskim hotelu Hilton ogłoszono zwycięzców tegorocznej nagrody Bafta Children's Film and Television Awards. W kategorii "Najlepszy film fabularny" nieoczekiwanie zwyciężył obraz "Potwory i spółka" , który pokonał pierwszą część "Harry'ego Pottera" .