• Informacje na temat:

  lejdis polska komedia

Artykuły na temat: lejdis polska komedia
 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska już nie boksuje się z życiem!

  Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia", przyznaje, że kiedyś bardzo zazdrościła aktorkom, z którymi studiowała, bo dostawały świetne role dramatyczne w teatrze, a jej proponowano niemal wyłącznie udział w komediach i serialach...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • "Naznaczony": Miał być hit, a został... niesmak. Wszystko przez Piotra Adamczyka?

  Rola Tadeusza Krala miała być punktem zwrotnym w karierze Piotra Adamczyka, który po wielkim sukcesie filmów o Janie Pawle II miał szansę zostać międzynarodową gwiazdą, a niespodziewanie zaczął być kojarzony przede wszystkim z... komediami romantycznymi i niewiele wymagającymi rólkami amantów. Choć filmy "Nie kłam kochanie" i "Lejdis" z jego udziałem były hitami, to jednak udział w nich nie...

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • Tomasz Karolak

  ...sezony grał główną rolę. Obecnie jest jednym z aktorów najchętniej obsadzanych w polskich komediach. Pojawił się w " Tylko mnie kochaj"  (2006),  "Lejdis"  (2008), " Ciacho"  (2010).

 • Polskie kino wygrywa

  Producenci rodzimych filmów już wiedzą, jak pogodzić zysk z jakością - informuje "Rzeczpospolita".

 • Borys Szyc kończy 34 lata

  ...". Również w 2004 roku do kin trafiła komedia "Vinci", w której Szycowi partnerował Robert Więckiewicz. Kariera młodego artysty zaczęła się prężnie rozwijać. Jeszcze w tym samym roku widzowie zobaczyli go(...) "Oficer" - "Oficerowie", a kilka lat później "Trzeci Oficer", "Job, czyli ostatnia szara komórka", "Hiena", głośny "Testosteron", "Tajemnica twierdzy szyfrów", "Lejdis" i wreszcie w 2009 roku "Wojna...

 • Najpopularniejsza komedia w Polsce

  "Listy do M." pobiły kolejny frekwencyjny rekord, stając się najpopularniejszą komedią po 1989 roku! Film obejrzało już 2 miliony 535 tysięcy widzów. Ten wynik sprawił, że dotychczasowy komediowy blockbuster "Lejdis", został właśnie zdetronizowany.

 • Zmagania prawdziwych kobiet z trudnym męskim światem

  Zagrała w dwóch z trzech filmów scenariuszowo-reżyserskiego duetu Andrzej Saramonowicz - Tomasz Konecki. Zabrakło jej tylko w "Testosteronie", ale tam główne role grali mężczyźni. Teraz będziemy mogli Ją oglądać w najnowszej produkcji twórców "Ciała" - "Lejdis". Z Edytą Olszówka rozmawiały Ewelina Wiśniewska i Magdalena Romanowicz.

 • Odpowiedź na samczą komedię

  W Brukseli zakończyły się zdjęcia do filmu "Lejdis", najnowszej komedii teamu Konecki & Saramonowicz.