• Informacje na temat:

  lekarze seriale

Artykuły na temat: lekarze seriale
 • Weekend w serialach

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? Piątek "Klan" odc. 2883 Wspominając zaręczynową kolację Agnieszki i Janusza, Rafał pyta ukochaną, czy(...) przyjeżdżają trzej koledzy Fusa z czasów studiów, obecnie doświadczeni lekarze weterynarii. W trakcie przyjęcia dochodzi do groźnego wypadku. "Komisarz Alex" 4 odc.51 W stawie zostają znalezione zwłoki...

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

 • ​"Lekarze na start": Nowy serial Tadeusza Lampki

  Właśnie ruszyły zdjęcia do serialu "Lekarze na start", którego premiera zaplanowana jest na jesień w TV Puls!

 • Aleksy Komorowski gra w Polsce i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach "Hotel 52", "Lekarze" czy "Wszystko przed nami". Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii "SuperBob". Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku.

 • 20 lat TVN: Pamiętacie te programy i seriale?

  M.", "39,5", "Lekarze", "Prawo Agaty", "Druga szansa" oraz najnowsza "Diagnoza". Za powodzeniem produkcji TVN stoi wiele wyrazistych osobowości, które można zobaczyć na antenie stacji m.in. Magda...

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • "Ojciec Mateusz" i "Na sygnale" najlepszymi polskimi serialami!

  Tygodnia". Do tej pory Złotymi Telekamerami mogły się poszczycić seriale "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Kryminalni", "Barwy szczęścia" i "Czas honoru". Za rok ta prestiżowa nagroda trafi do twórców "Na sygnale", którzy otrzymali właśnie trzecią Telekamerę. "Na sygnale" jest pierwszym polskim serialem fabularno-dokumentalnym wyróżnionym w Plebiscycie "Tele Tygodnia" aż trzy razy...

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • "Wojenne dziewczyny": Kalendarz emisji seriali TVP1 i TVP2

  ..."Wojenne dziewczyny" i "Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać" to dwa premierowe polskie seriale, które znalazły się w wiosennej ramówce TVP1 obok nowych sezonów hitowych produkcji tej stacji. Z kolei Dwójka zdecydowała się postawić wyłącznie na kontynuacje swych sztandarowych seriali i tym razem nie ma dla swych widzów żadnej serialowej nowości.

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

Zdjęcia na temat: lekarze seriale
Wideo na temat: lekarze seriale
 • "Lekarze na start": Nowy serial jesienią w TV Puls

  Nowy serial fabularny Lekarze na start od jesieni wkracza do gry o telewizyjnego widza! 'Lekarze na start" to serial, który opowiadać będzie historie piątki absolwentów medycyny: Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza. Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Maja Ostaszewska o pracy nad serialem „Diagnoza”

  20 lutego na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek drugiego sezonu "Diagnozy". Jedną z głównych ról w serialu gra Maja Ostaszewska. Aktorka opowiedziała o pracy nad kolejnym cyklem. - Jesteśmy cały czas przygotowywani przez lekarzy, serial jest konsultowany medycznie. Sami już też sporo umiemy. Lekarze żartują, że moglibyśmy już im asystować - powiedziała Ostaszewska.

 • Granice bólu

  W Hiszpanii trwa wojna domowa, w jednym z ośrodków grupka dzieci zostaje uwięziona przez naukowców. Żadne z nich nie odczuwa bólu, lekarze chcą "wyleczyć" ich, stosując straszliwe tortury.

Dyskusje na temat: lekarze seriale
 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  Seriale w TVN są dla ludzi bardzo inteligentnych jak sędziowie, lekarze, senatorowie, aktorzy, celebryci, profesorowie oraz połowa polityków. Prostaki nie zrozumieją finezyjnych treści w nich zawartych.

 • Re: "Lekarze": Gorące finały seriali

  polskie seriale są głupie i nigdy ich nie oglądam

 • Re: "Lekarze": Gorące finały seriali

  Szkoda,że fajne seriale się kończą,a znudzone tasiemce pozostają.

 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  błędy i krzywdy, jakie zadały nam inne narodowości na przestrzeni wieków. Seriale medyczne również staną się historyczne, a lekarze staną się znachorami, którzy będą zalecać wypocenie chorób w rozpalonym(...)Niedługo w TVP będą same programy i seriale historyczne. Seriale takie jak Klan, Leśniczówka, Barwy szczęścia, czy M jak miłość zostaną przeniesione do przeszłości i osadzone w dawnych realiach

 • Re: "Na sygnale" z największym spadkiem wśród seriali

  poza swoje hermetyczne podwórko i przestań poniżać innych, może wówczas w tych "prymitywnych" polskich serialach też coś dostrzeżesz. Te "prymitywne" seriale oglądają uznani profesorowie UJ (znam(...) o prymitywizm), oglądają gospodynie domowe, lekarze i prawnicy. Wszyscy oni są według Ciebie prymitywni, bo oddają się prymitywnej Twoim zdaniem rozrywce? W takim razie powtórzę - poszerz nieco

 • Re: "Korona królowej" i "Drogi do wolności" nowymi serialami TVP! A co z hitowymi produkcjami?

  Najlepsze seriale to lecą na tvn-RT, taki Ukryta Prawda, Lekarze i serial wszechczasów Na Wspólnej i ci ich aktorzy, ale naprawdę ci to są jakiegoś sortu odpadkowego!!!!!! buhahahahahahahahaaaaaaa..................

 • Re: Kultowe seriale: Mija rok od śmierci Wojciecha Pokory

  Szczęściarz, udało mu się umrzeć. Teraz ludziom po wylewie wpychają rurkę w gardło, glukozę do kroplówki i każą żyć latami. Naturalnie nie mógłby oddychać, ani jeść i umarłby ale nasi wspaniali lekarze nauczyli się przedłużać agonię nawet na kilka lat, jak silne serce. Patrz Gienek Loska, niedługo będzie rok.

 • Re: "Lekarze": Paweł Małaszyński skrytykował serial i zdradził kulisy odejścia!

  Przecież Paweł cały czas pracuje w teatrze, a seriale były albo ich nie było. Serial Lekarze już dawno zawieszono, a Małaszyński odszedł 2 lata temu z tej produkcji. On jest przede wszystkim aktorem teatralnym i to jest jego główne miejsce pracy. Dla pismaków, jak aktor nie gra w serialach, to go nie ma, albo ma jakiś kryzys. O Dżizis, co wy macie za mentalność? Gorzej już z pismaczkami być

 • Re: "Lekarze": Paweł Małaszyński skrytykował serial i zdradził kulisy odejścia!

  A co ma mały ekran do bycia aktorem???? Aktorem się jest głownie w teatrze i w filmach, a seriale raz są, raz ich nie ma. Paweł Małaszyński od dawna robi przerwy w grze w serialach i nigdy nie pisano, że ma kryzys, więc co się stało? Brak tematów, czy co? Tym bardziej, że sprawa grania w serialu Lekarze od ponad dwóch lat nieaktualna.

 • Re: "Lekarze" podbiją USA?

  jak można dubbingować seriale z aktorami? lol