• Informacje na temat:

  lekarze tvn

Artykuły na temat: lekarze tvn
 • Co TVN szykuje na jesień?

  Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, odsłonił jesienne karty. Nadchodzący sezon to dla stacji wyjątkowy moment - 20 lat istnienia! Poza gorącymi nowościami, postawiono również na kontynuacje hitowych produkcji. Sprawdźcie, co czeka was już od września!

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • "Diagnoza" nowym hitem TVN?

  ...lekarze: Michał Wolski (Maciej Zakościelny) i Jan Artman (Adam Woronowicz). W odzyskiwaniu pamięci pacjentce pomagać będzie też postać grana przez Magdalenę Popławską. - W rybnickim szpitalu, w miejscu, gdzie ludzie mierzą się z największymi emocjami: lękiem, nadzieją, a lekarze walczą o ich zdrowie, bohaterka próbuje zacząć swoje życie na nowo. Tajemnicę Anny będziemy odkrywać odcinek po...

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • TVN kręci nowy serial w... Rybniku!

  W połowie kwietnia ruszają zdjęcia do nowego serialu TVN, który na antenie ma pojawić się jesienią. Jego akcja umiejscowiona będzie w Rybniku, a stacja za lokowanie plenerów zapłaci miastu 370 tysięcy zł!

 • "Mali giganci": Dołączyli Piotr Rubik i Olivier Janiak

  Kolejne osoby dołączają do obsady nowego show TVN - "Mali giganci".

 • 20 lat TVN: Pamiętacie te programy i seriale?

  ...3 października telewizja TVN obchodzi wielki jubileusz - 20 lat istnienia. Pierwszy program na żywo nadawany z miejsca wydarzeń "Pod napięciem", pierwszy codzienny talk-show "Rozmowy w toku", pierwsze reality show "Agent" czy kultowy "Big Brother" - to tylko niektóre z kultowych programów stacji.

 • "Mali giganci": Znamy nazwiska jurorów! A gdzie Czesław Mozil?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nowy show "Mali giganci", który zastąpił "X Factor".

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  W ubiegły piątek rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN "Diagnoza". Produkcja opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

Zdjęcia na temat: lekarze tvn
Wideo na temat: lekarze tvn
 • Nowy serial TVN "Lekarze"

  "Lekarze" w pigułce. Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.

 • "Lekarze nocą" tylko online!

  Aktorzy znani z serialu "Lekarze" Jacek Koman, Adam Cywka i Marcin Tyrol opowiedzieli Kindze Burzyńskiej z "Dzień Dobry TVN" o nowej produkcji "Lekarze nocą" - krótkiej komediowej kontynuacji serialu "Lekarze", którą będzie można oglądać online/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Lekarze odmówili Siwiec operacji

  Natalia Siwiec przyznała Agnieszce Szulim w programie "Na językach", że jej największym kompleksem jest nos. "Byłam w wielu klinikach i chciałam go zoperować i każdy lekarz odmówił mi operacji. Nawet w Polsce dwóch mi odmówiło" - zdradziła modelka. (Źródło: TVN/x-news)

Dyskusje na temat: lekarze tvn
 • Re: "Diagnoza": TVN kasuje serial!

  "Nie znam się to się wypowiem" Świetny serial, lekarze są w tle, tu się nie bada przypadków, jest on o wiele bardziej kryminalny niż lekarski. Szkoda, bo co sezon były nowe tajemnice i za cholewkę nie można było rozwikłać na 100%, jak się skończą.

 • Re: "Diagnoza" nowym hitem TVN?

  Po co ten serial? Byli był już fajny serial "Lekarze"

 • Re: TVN kręci nowy serial w... Rybniku!

  Czyli po prostu Lekarze ale z Rybnika a nie Torunia!!!

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Cyt: "oddani swojej pracy lekarze ze Specjalistycznego Szpitala w Rybniku..." - czyżby TVN nagle przestał pluć na lekarzy, co nieustannie czynił przez ostatnie 27 lat? Ktoś "przełożył wajchę" w TVN-ie, żeby teraz dobrze mówić o lekarzach? Ale już jest za późno, wielu bardzo dobrych lekarzy wkurzonych wieczną nagonką na ten zawód spakowało się i wyjechało za granicę, w rezultacie czego w Polsce

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  W jakim polskim szpitalu lekarze "walczą" o życie pacjentów ???? Pytam bo moją mamę zamordowali w Bydgoszczy.

 • Re: To koniec serialu "Lekarze"!

  NARESZCIE!!! Teraz kolej na TVN::::::::::::::::::::::::

 • Re: "Lekarze" podbiją USA?

  Dlaczego programy TVN są sprzedawane do USA? Wszak niedawno było głośno o nowym właścicielu TVN zza oceanu. Nie ma czym się podniecać, zwykły biznes

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Śląski szpital?? To jest wykańczalnia. Lekarze są nieodpowiedzialni a pacjent jest złem koniecznym. Ligota najgorszy szpital. Dzięki tym ko-no-wa-łom przeszedłem na rentę po 25 latach pracy a oni mnie tak załatwili, że teraz ledwo funkcjonuje. Złe diagnoza, złe leczenie, złe leki a wy robicie serial o śląskim szpitalu jacy to lekarze są zaangażowani.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Kolejny serial o lekarzach? Czy to aby nie jest już nudne?Na pewno ten film nie dorówna w niczym świetnej produkcji jaką byli ''Lekarze''. A jedynym którym się da oglądać bo jest naprawdę ciekawy teraz jest ""Na dobre i na złe"" Oddajcie "Prawo Agaty","Na noże","Aż po sufit" i przestańcie na siłę produkować badziew.

 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  Fabuła filmu będzie dla elyty nowoczesnych itd Mianowicie podobno ,,lekarze''mają ratować karpie a zabijać nienarodzone dzieci.Ostaszewska zapewne będzie ordynatorem tego całego spektaklu głupoty. Pozdrawiam wszystkich normalnych i sympatycznych ludzi.