• Informacje na temat:

  lekcja tańca

Artykuły na temat: lekcja tańca
 • "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  Pierwsza lekcja salsy nie pójdzie Zuzie (Małgorzata Socha) najlepiej. - Co chwilę wpadam na partnera i mylę kroki - zwierzy się Joannie (Anna Cieślak). Instruktorowi Karolowi (Marek Kaliszuk) wyjaśni, że przyszła tu się odstresować, a czuje się spięta. Nauczyciel odpowie, że tu nie chodzi o powtarzanie wyuczonych figur, lecz o uwolnienie emocji i... zaprosi ją do tańca. W jego ramionach Zuza...

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla.

 • Agnieszka Kaczorowska (24 l.) spełniła kolejne marzenie i otworzyła własną szkołę tańca. Za godzinną lekcję z celebrytką trzeba jednak słono zapłacić.

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Iwona Pavlović: Koszmarne warunki mieszkaniowe jurorki "Tańca z gwiazdami"

  Iwona Pavlović (56 l.) twierdzi, że mieszkała w podobnych warunkach jak uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Joanna Mazur.

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • Lekcja tańca ze... Stefano Terrazzino!

  Zdradzamy, że Stefano Terrazzino wystąpi gościnnie w trzecim odcinku nowego serialu TVP 2 "Ja to mam szczęście!“ (emisja w środę 14 marca). W pewnym sensie zagra samego siebie - wcieli się bowiem w profesjonalnego instruktora tańca o imieniu Stefano. Położna Joanna Polak sprowadzi go do swojego domu przed imprezą w pracy. Powód? Chce mieć godnego partnera do tańca. Tyle że ten pomysł...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "Na dobre i na złe": Przeprosiny i tańce

  .... Powód? Dziewczynka pragnie chodzić na kurs tańca, ale ze względu na złe oceny z matematyki, nie może. Powie, że jest jej przykro, bo ojciec oczekuje od niej zbyt wiele, a ona nie jest geniuszem(...) się, że jest... idiotą, po czym zabierze ją na lekcje tańca.

 • Poskromić Ewę Kasprzyk

  "Jestem bardzo zadziorną kobietą, ale Janek ma na mnie swoje sposoby i potrafi mnie poskromić" - mówi uczestniczka 'Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk.

Zdjęcia na temat: lekcja tańca
Wideo na temat: lekcja tańca
 • Mariola Bojarska-Ferenc: Tomek mnie tresuje

  Instruktorka fitnessu Mariola Bojarska-Ferenc zakochała się w tańcu. Twierdzi, że dzięki treningom do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” poznaje zupełnie inną siebie i uczy się wciąż nowych rzeczy. Chwali swego partnera Tomasza Barańskiego za ciekawe lekcje i świetną metodykę nauczania.

 • Elżbieta Romanowska będzie teraz stepować!

  Elżbieta Romanowska przygotowuje się do roli w nowym spektaklu Och-Teatru. Codziennie uczy się stepowania pod okiem profesjonalnej instruktorki. Gwiazda nie ukrywa, że taniec ten nie idzie jej tak łatwo, jak przypuszczała. Lekcje wymagają od niej dużo wysiłku, dają jednak dużo frajdy.

 • Klaudia Halejcio nadal tańczy

  Klaudia Halejcio przyznaje, że taniec stał się jej wielką pasją, dlatego nie przestaje doskonalić swoich umiejętności. Wciąż umawia się na lekcje z Tomkiem Barańskim, który partnerował jej w „Tańcu z gwiazdami”. Zapisała się również na zajęcia grupowe.

Dyskusje na temat: lekcja tańca
 • Re: "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  Ona ma HIV, więc...romans odpada. Kto by taką chciał?

 • Re: "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  romans Zuzy jest tylko kwestią czasu. Kamil się o wszystkim dowie i będzie siwy dym. i dobrze,że ktoś się zainteresuje Zuzą,bo dla Kamila jest ważniejszy Ostrowski i szpital. wg mnie oni od samego początku do siebie nie pasowali-Kamil jest pracoholikiem i rzadko bywa w domu,a poza tym ma inne relacje Ulą i unika jej,a z Tośką[która też chce być lekarzem] zżył się tak szybko,a Zuza to tzw. ''kura domowa'',która bardziej się angażuje jako rodzic,a co za tym idzie-nie ma stałej pracy,gdzie...

 • Re: "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  jestem za-lepszy ten Karol,niż Kamil. w końcu Zuza znalazła kogoś z kim łączy ją wspólna pasja. przecież między nią,a Hofferem nie widać żadnej chemii. oboje są z innej bajki-Kamil ewidentnie jest uzależniony od pracy w szpitalu,a Zuza projektowała ogrody i przez jakiś czas była modelką,a teraz robi furorę jako tancerka. zdecydowanie powinni rozwinąć ten wątek. mam nadzieję,że Marek Kaliszuk zostanie dłużej w ''Na Wspólnej''.

 • Re: "Na Wspólnej": Lekcja tańca

  znając ten serial znowu będzie jakiś romans. tam już każdy z każdym sypia-niczym w ''Modzie na Sukces''. zresztą zobaczymy jak to się potoczy. a ten Kamil ostatnio przynudza tym swoim szpitalem itd. ja rozumiem,iż taki sobie wybrał zawód,ale Zuza i Ula też potrzebują jego uwagi.

 • Re: Nieudana lekcja tańca

  a mnie już nudzi ten watek z Lena ;/ lepiej żeby się zajal Agata ;p fajnie się razem prezentują i tylko dlatego że jestem ciekawa jak rozwinie się ich watek dalej oglądam ten serial

 • Re: Nieudana lekcja tańca

  Witek powinien być z Leną bo mimo przeciwieństw i nieporozumień widać że się kochają się i dlatego żadne z nich nie potrafi ułożyć sobie życia z kim innym. Sa sobie przeznaczeni jak widać i dlatego mam nadzieję że scenarzyści zlituja się w końcu nad nimi...i widzami :) Agata fajna, ale dla kogoś innego....dla Witka zbyt słodka...

 • Nieudana lekcja tańca

  moze ta lena do niego wroci? bo zraniona agata nie da mu szansy (zreszta wczesniej krecila z przemkiem i niech tak zostanie)

 • Lekcja tańca ze... Stefano Terrazzino!

  Super, na pewno zobaczę!

 • Re: Nieudana lekcja tańca

  Bardzo bardzo bardzo dobrze jeszcze powinien ..............................!Nawet patrzeć się na nią nie można !!!

 • Re: Nieudana lekcja tańca

  I bardzo dobrze ąe Witek zostawiił tą Agate ! Niech do tego głupiego blond łba wbije sobie że Witek nie jest dla niej !!Zrozumiałaś !!! O dziwo ost.nie chodzi już tańczyć ? Autka jej się zachciało? Przecież powiedziała że kaleką nie jest obrażlalska dama Tylko głupi Witek klękał ośmieszał się Co też ta baba może jeszcze narobić