• Informacje na temat:

  lekcje stylu

Artykuły na temat: lekcje stylu
 • Wybory 2019: Jolanta Kwaśniewska dała lekcję stylu!

  ...rzadkość.  A wcześniej w przestrzeni publicznej było jej przecież sporo. Miała nawet swój program w telewizji. Swego czasu prowadziła "Lekcję stylu", a do historii przeszedł odcinek, w którym wyjaśniała, w jaki sposób dystyngowanie jeść bezę.  Kwaśniewska kojarzy się z szykiem i elegancją, a także ze świetnym wyczuciem stylu. I właśnie lekcję mody dała podczas ostatnich wyborów parlamentarnych...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Małgorzata Rozenek "pobiera lekcje obycia w towarzystwie"

  Małgorzata Rozenek (wiek tylko do wiadomości redakcji) przygotowuje się do nowego programu, pobierając lekcje... dobrych manier.

 • Domatorka Maja Popielarska

  Maja Popielarska po pracy spędza czas z dziećmi, oddaje się obowiązkom domowym oraz pracy w ogrodzie. Jak mówi, brakuje jej czasu.

 • Małgorzata Rozenek w bieli na prezentacji ramówki TVN. Stylowo?

  Wkrótce na antenie TVN zagości nowy program „Projekt Lady”. Jego gospodyni, Małgorzata Rozenek (wiek jest kwestią sporną), będzie w nim uczyć niesforne dziewczyny, jak zostać prawdziwymi damami. Ona sama podobno pobierała lekcje manier i nienagannego stylu. Chyba widać efekty! Na prezentacji ramówki stacji celebrytka pojawiła się w białym ubiorze! Wcześniej dała się poznać jako fanka obcisłych...

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Iza Miko pomaga bezdomnym: Dużo rozmawiamy

  Iza Miko (35 l.) za oceanem zrobiła większą karierę jako propagatorka ekologicznego stylu życia niż aktorka. Teraz Polka zaangażowała się w pomoc bezdomnym.

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • Kwaśniewska ze Szpakiem i Madoxem?!

  Prowadzona przez Jolantę Kwaśniewską "Lekcja stylu" ma przejść poważne zmiany. Być może w programie pojawią się Michał Szpak i Marcin "Madox" Majewski .

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

Dyskusje na temat: lekcje stylu
 • Re:

  MOI DRODZY CZAS NA NASTEPNĄ LEKCJE, AZ CHCIALOBY SIE ZACYTOWAC NASZA BYLA PREZYDENTOWA, TEZ JA STYLIZOWALEM, JOLANTE KWASNIEWSKA:***)STYLU. MOI UKOCHANI CZYTELNICY TU NIE CHODZI O KIEPSKIE RAJSTOPY, ZLE BUTY, ALE O SAMYCH MODELI. TO KARŁY...PO PROSTU:) pOZDRAWIAM Z MEDIOLAAAAAANUUUU- STOLICY MODY.