• Informacje na temat:

  lekcje uczęszcza

Artykuły na temat: lekcje uczęszcza
 • Kajtek zostaje zaatakowany przez szkolnych kolegów. Mimo że uczęszcza na lekcje karate, wciąż nie umie się obronić. Władek przekonuje syna, by nie rezygnował...

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • Madonna dostała lekcję pokory

  Madonna nie mogła w to uwierzyć, kiedy słynny guru w świecie jogi odmówił udzielania jej prywatnych lekcji, tłumacząc, ze gwiazda będzie musiała uczęszczać na zajęcia w grupie jak każdy inny.

 • Justin Timberlake zbyt chłopięcy?

  Justin Timberlake, popularny amerykański wokalista, uczęszcza na lekcje śpiewu. Gwiazdor zdecydował się ćwiczyć swój głos, gdyż jest on niewystarczająco męski. Z tego też ponoć powodu Justinowi przeszły koło nosa dwie role filmowe.

 • Natalia Kukulska kształci córkę na artystkę! "Ma pierwszeństwo podczas przesłuchań"

  Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, od kilku lat uczęszcza do szkoły musicalowej przy warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Kształci się również, podobnie jak jej starszy brat Jaś, w szkole muzycznej.

 • Victoria Beckham w "Seksie..."?

  Victoria Beckham bardzo chciałaby zagrać chociaż małą rólkę w sequelu "Seksu w wielkim mieście" i zaczęła już uczęszczać na lekcje aktorstwa.

 • Księżna Kate i książę William załamani! Chodzi o ich córkę!

  Na początku września Charlotte rozpoczęła naukę w szkole Thomas's Battersea, gdzie uczęszcza również najstarszy syn królewskiej pary, George (6 l.).  Niestety, dziewczynka nie jest tak ułożona jak jej straszy brat. Jeden z zagranicznych tabloidów zdradza, że mała Charlotte jest bardzo niegrzeczna, a jej zachowanie przyprawia nauczycieli o zawrót głowy.  Podobno podczas lekcji córka Kate...

 • Córka Madonny uczy się Kabały

  3-letnia malawijska dziewczynka Mercy James uczęszcza na spotkania Kabały ze swoja nową mamą.

 • "Barwy szczęścia": Jestem szczęściarzem! - rozmowa z Jakubem Dmochowskim

  Występuje w „Barwach szczęścia” od sześciu lat. Zaczynał jako dziesięciolatek, a dziś widzowie towarzyszą jego bohaterowi Kajtkowi w burzliwym okresie dojrzewania. Umiejętnie łączy pracę na planie serialu z nauką i pasjami. Uczęszcza na zajęcia teatralne, przygotowuje się do olimpiady historycznej i gra na gitarze elektrycznej.

 • Cruz: "Jestem beznadziejna"

  Choć Penélope Cruz uczęszczała na kurs gotowania, to aktorka przyznaje, że nadal nie radzi sobie w kuchni.

Zdjęcia na temat: lekcje uczęszcza
Wideo na temat: lekcje uczęszcza
 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William

 • Lekcje harmonii

  Podczas badania okresowego, Aslan jest ofiarą naśmiewań ze strony rówieśników. Od tego czasu jest przez nich nękany.

 • "M jak miłość": Dwusferyczny Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Młynarczyk opowiada o swojej pracy, tymczasem Barbara Kurdej-Szatan opowiada o tym, jak jej kolega zachowuje się poza kamerą. Aktor przy okazji zdradza, że marzy o śpiewie i niedawno zaczął uczęszczać na jego lekcje.

 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...