• Informacje na temat:

  lekkie marynarki

Artykuły na temat: lekkie marynarki
 • Meghan Markle w samej marynarce na premierze musicalu! Co na to królowa?!

  ..." w Londynie. Na tę wyjątkową okazję księżna wybrała... samą marynarkę. Długa, czarna dopasowana sukienka w formie marynarki, do tego klasyczne czarne szpilki, prosty makijaż i lekka fryzura - trzeba...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Olga Kalicka pochwaliła się ciążowymi krągłościami!

  .... Spod obszernej marynarki lekko odznaczał się jej ciążowy brzuch.

 • "Klan": Wreszcie się ożeni

  Najpierw trochę zamieszania, potem lekki stres, a w końcu radość. Zyta i Michał stają przed ołtarzem, by przyrzec sobie miłość i wierność. Otwierają nowy rozdział w historii rodziny.

 • Anita Lipnicka z mężem na gali!

  Anita Lipnicka (44 l.) pojawiła się wraz z ukochanym na gali zorganizowanej z okazji 30-lecia magazynu „PANI”.

 • "Czarny ocean": Ocean, który milczy

  W rejs po "Czarnym oceanie" zabiera nas Marion Hänsel, belgijska aktorka i reżyserka, mająca na koncie takie filmy jak "Kiedy wiatr uniesie piasek" i "Chmury". Jej najnowsze dzieło to z jednej strony opowieść o dojrzewaniu grupy młodych marynarzy podczas podróży wojskowym statkiem, a z drugiej - historia prób atomowych, jakie Francja przeprowadziła w latach 70. na atolu koralowym Mururoa.

 • ...jest oryginalny print i ciekawe połączenie w koszulą lub marynarką. Absolutnym hitem sezonu jest natomiast komplet składający się w oversizowej marynarki i materiałowych szortów. Królują przede...

 • Piotr Polk: Mundur mi pomógł

  Piotr Polk znany jest przede wszystkim jako aktor teatralny. W swojej karierze zagrał też sporo ról serial owych. Obecnie występuje w produkowanym przez TVP "Ojcu Mateuszu". Gwiazdor przyznaje, że odtwarzana w nim rola oficera policji, kilkakrotnie pomogła mu w kontaktach ze stróżami prawa.

 • Otylia Jędrzejczak zdobyła się na wstrząsające wyznanie! Planowała samobójstwo

  ...brata:  "W szpitalu napisałam długi list, który włożyłam mu do marynarki (...) Na pogrzebie nie mogłam nie tylko chodzić, ale nawet siedzieć, sanitariusz wwiózł mnie na lekko uniesionej leżance, żebym...

 • Mateusz Kościukiewicz: Playboy i podrywacz

  Mateusz Kościukiewicz w końcu otrzymał szansę na zagranie komediowej roli!

Wideo na temat: lekkie marynarki
 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • 300: Początek imperium

  Oparty na najnowszej powieści graficznej Franka Millera "Xerxes", opowiedziany w zachwycającym wizualnym stylu przeboju "300", kolejny rozdział sagi przenosi akcję na nowe, morskie pole walki. Grecki przywódca Temistokles (Sullivan Stapleton) usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. W filmie "300: Początek imperium", Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich, na których czele stoi człowiek-bóstwo, Kserkses (Rodrigo Santoro)...