• Informacje na temat:

  lekkie podejście

Artykuły na temat: lekkie podejście
 • Agentka Krupy zdradziła jak się pracuje z gwiazdą! Nie ma lekko!

  ..., faktury, odbieranie prezentów czy dowóz ubrań. To moje amerykańskie podejście. Dzięki temu może zrealizować tak wiele projektów w krótkim czasie. Ten zawód to moje życie" - mówi Małgorzata w rozmowie...

 • Sto lat dla Warp Records. Zamknięcie Sacrum Profanum 2014

  Tegoroczna edycja Sacrum Profanum miała swój finał w Forum Przestrzenie. Zamknięcie festiwalu było także doskonałą okazją, by uczcić 25 lecie zasłużonej dla współczesnej elektroniki brytyjskiej wytwórni Warp Records.

 • Halina Bednarz wycofała się z zawodu dla córki. Wszystko zmienił wypadek

  Wypadek, który wydarzył się 25 lat temu, zmienił podejście do życia Haliny Bednarz (58 l.). Dziś aktorka ceni życie i wie, że każdy dzień trzeba przeżyć jak najpełniej.

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

 • Otylia Jędrzejczak o swoim powrocie do formy po ciąży! Nie będzie drugą Lewandowską?!

  ...powrót nie tylko do pracy, ale i do formy sprzed ciąży. "Pomalutku. Po sześciu tygodniach od urodzin Marcelinki zaczęłam robić lekkie treningi. Nie jestem typem osoby, która przejmuje się tym, że po ciąży została mi fałdka czy dwie. Jak przyjdzie odpowiedni czas, kilogramy znikną" - powiedziała rozważnie Otylia. Widać, mistrzyni olimpijska preferuje luźniejsze podejście do tematu powrotu do formy...

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Bartosz Obuchowicz cieszy się z nowego "członka rodziny"!

  Często grał role frywolnych drani i szałaputów, dla których życie jest wielką przygodą. Ten fakt przełożył się na opinie, jakie krążyły o Bartoszu Obuchowiczu (34 l.) także w życiu prywatnym. Miał wizerunek wesołego, czasem nawet zbyt otwartego chłopaka. Zresztą z opiniami na swój temat nigdy nie walczył. Sam o sobie mówił: jestem wyluzowany Obuch! Lekkie podejście do życia aktora zmieniło...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Anita Sokołowska ma powody do zadowolenia! Tak dobrze chyba jeszcze nie było

  ..., bardzo ciężko jest związać koniec z końcem - mówiła.  To właśnie ta sytuacja zmieniła jej podejście do ról serialowych. - Każdy z nas musi płacić rachunki - wyjaśniała gwiazda.  I rzeczywiście. Realia...

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

Dyskusje na temat: lekkie podejście