• Informacje na temat:

  lekko niesforna

Artykuły na temat: lekko niesforna
 • Rena Rolska zrezygnowała z kariery dla syna. Dziś bardzo za nim tęskni

  Rena Rolska (86 l.) z życia estradowego wycofała się, gdy ogłoszono stan wojenny - zrobiła to dla ukochanego syna Grzegorza. "Nie śpiewam od roku 1981, tym bardziej się dziwię, że mimo tych lat ciszy ktoś mnie pamięta" - mówi.

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Kolejna ciąża Kasi Cichopek (31 l.) stała się dla niej prawdziwym wybawieniem. O lekko przebrzmiałej celebrytce znów zaczęło być głośno, co oczywiście sprytna Kasia świetnie potrafiła wykorzystać. Od początku września jeździ po kraju z warsztatami "Mamy sexy mamy", gdzie naucza i dzieli się z Polkami swoimi macierzyńskimi doświadczeniami. O jej istnieniu przypomniała sobie także Nina Terentiew...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Dwa śluby w jubileuszowym, 2000. odcinku!

  2000. odcinek serialu będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Wycięli Lindsay Lohan

  Występ Lindsay Lohan w amerykańskim serial u "Brzydula Betty" został ograniczony do ledwie czterech odcinków. Powodem "redukcji" jej kreacji miała być scysja na planie z odtwórczynią głównej roli - America Ferrerą.

 • Paranoje agentki Scully czyli życie po „Archiwum X”

  Brytyjski serial „The Fall” przedstawia rodzinne oblicze seryjnego mordercy. Kamera, podążająca za głównym bohaterem krok w krok, śledzi każdy aspekt jego życia. To już nie tylko psychopata, patroszący ciała w zacisznej piwnicy domku letniskowego na odludziu, ale człowiek, który równie dobrze może być twoim sąsiadem, domokrążcą, panem w spożywczaku.

 • Siostry Bohosiewicz w nowym serialu

  Telewizyjna Dwójka szykuje nowy serial. Właśnie zakończyły się zdjęcia do "Aidy", a tam w głównych rolach Sonia i Maja Bohosiewicz.

 • Serial rodziną stoi!

  Każda z nich jest unikalna. W niektórych brakuje któregoś z członków, z kolei w innych jest ich aż nadto. Jedne są poukładane i stateczne, drugie bywają nawet... dysfunkcyjne. Serialowe rodziny łączy jednak wspólna cecha - kochają się ponad wszystko!

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

Wideo na temat: lekko niesforna
 • Niesforny Bram

  Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści.

 • Red 2

  Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do...

 • Matterhorn

  Codziennie, dokładnie o szóstej wieczorem, po modlitwie, pięćdziesięcioletni wdowiec Fred (Ton Kas) zasiada do kolacji złożonej z trzech ziemniaków, fasolki i kiełbasy. Zarówno układ warzyw na talerzu jak i każdy ruch służący ich spożyciu jest w pełni kontrolowany i uświęcony tradycją przez tego sztywnego praktykującego kalwina. Holenderskie miasteczko, w którym żyje, jest również stworzone jakby idealnie dla niego; chodniki są dokładnie wysprzątane, żywopłoty przystrzyżone, topole rosną w...