• Informacje na temat:

  lekko różowe

Artykuły na temat: lekko różowe
 • Nieskazitelna cera Blake Lively

  Wiadomo, że o image aktorek dba cały sztab makijażystek, stylistek, speców od wizerunku. Pozowane zdjęcia okładek poczytnych magazynów to czary oświetleniowców i Photoshopa, które nas, zwykłe dziewczyny, wpędzają w kompleksy, bo nasza figura nie jest idealna, a włosy nie tak bujne, cera nie tak różowa, nieskazitelna i promienna.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Trevor Engelson już po ślubie! Były mąż Meghan Markle i jego ukochana mieli oryginalne stroje

  .... Panna młoda założyła dopasowaną białą kreację lekko odsłaniającą brzuch, a pan młody miał na sobie różowy garnitur! *** Zobacz więcej materiałów:

 • Geoffrey Lewis nie żyje

  Geoffrey Lewis, znany z występów w wielu filmach Clinta Eastwooda, zmarł w wieku 79 lat. Aktor był ojcem Juliette Lewis.

 • "Pierwsza miłość": Ula Dębska stawia na naturalność

  ..."Maluję się zazwyczaj wtedy, kiedy chcę ładniej wyglądać, więc np. na jakieś wieczorne wyjścia. Natomiast, na co dzień raczej unikam kosmetyków, a jeżeli już to używam ich bardzo mało. Nie muszę być do końca umalowana, wystarczy lekkie przypudrowanie, pomadka czy błyszczyk np. w lekko różowym kolorze" - mówi PAP Life aktorka znana m.in. z seriali "Plebania" czy "Pierwsza miłość". Jedynym...

 • "Kopciuszek": Sekrety sukni balowej

  Sandy Powell, autorka kostiumów do filmu "Kopciuszek" Kennetha Branagha, przyznała, że największą presję odczuwała przygotowując suknię balową tytułowej bohaterki.

 • Zamachowscy cienko przędą?! "Sytuacja jest bardzo trudna"

  Podkrążone oczy i jej lekko ziemistą cerę z trudem ukrył telewizyjny makijaż. A i w rozmowach z gośćmi „Pytania na śniadanie” Monika Zamachowska (44) nie była ostatnio tak błyskotliwa jak dawniej. I nic dziwnego, bo prezenterka ma prawo być przemęczona. Odkąd w sierpniu jej mąż Zbigniew Zamachowski (55) przeszedł poważną operację stopy, ma na głowie więcej obowiązków.  Wychowuje dwoje dzieci...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Loco Shark: 9 ofert Black Friday, które podbiły internet – sprawdź i przekonaj się, dlaczego!

  Loco Shark to europejski sklep internetowy, który oferuje przesyłkę do krajów całego świata, a co szczególnie ciekawe, przesyłka jest bezpłatna. Przyglądając się temu popularnemu sklepowi internetowemu, by dokładnie go sprawdzić i ocenić bezpieczeństwo zakupów, zadowolenie klientów oraz oferowane produkty, będziemy mile zaskoczeni.

 • Budka Suflera nie ma lekko

  "Mimo że odnieśliśmy sukces, był to dla nas rok stresujący i pracowity. I piękny, ponieważ wciąż istniejemy i nadal mamy dla kogo grać. Po prawie 30 latach nieprzerwanego funkcjonowania na scenie jest to bardzo ważne" - twierdzi Tomasz Zeliszewski, perkusista i menedżer grupy Budka Suflera.

Zdjęcia na temat: lekko różowe
Wideo na temat: lekko różowe
 • Red 2

  Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do...

 • Matterhorn

  Codziennie, dokładnie o szóstej wieczorem, po modlitwie, pięćdziesięcioletni wdowiec Fred (Ton Kas) zasiada do kolacji złożonej z trzech ziemniaków, fasolki i kiełbasy. Zarówno układ warzyw na talerzu jak i każdy ruch służący ich spożyciu jest w pełni kontrolowany i uświęcony tradycją przez tego sztywnego praktykującego kalwina. Holenderskie miasteczko, w którym żyje, jest również stworzone jakby idealnie dla niego; chodniki są dokładnie wysprzątane, żywopłoty przystrzyżone, topole rosną w...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.

Dyskusje na temat: lekko różowe