• Informacje na temat:

  lekko zdziwieni

Artykuły na temat: lekko zdziwieni
 • Agentka Krupy zdradziła jak się pracuje z gwiazdą! Nie ma lekko!

  Małgorzata Leitner jest właścicielką agencji modelek, w której pracują takie gwiazdy, jak Kasia Struss, Ania Jagodzińska, czy w końcu Joanna Krupa. Co do tej ostatniej podopiecznej, były spore wątpliwości w branży modowej i na początku współpracy wzbudziło to spore zdziwienie, że Leitner chce zajmować się Krupą. Jednak z biegiem czasu okazało się, że agentka miała dobre przeczucie co do kariery...

 • Recenzja One Direction "Four": Springsteeniątka?

  Jakież ogarnęło mnie zdziwienie, kiedy odpaliłem "Four" angielsko-irlandzkiego boysbandu i usłyszałem popową wersję "Born to Run" Bossa...

 • Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę i aż trudno ją poznać!

  Wszyscy przyzwyczailiśmy się do długich, lekko falowanych włosów Klaudii Halejcio (25 l.). Zatem gdy ta pojawiła się na jednej z imprez w zupełnie innej fryzurze, wywołała niemałe zdziwienie! Aktorka postawiła na loczki, a kosmyki sięgały jej ledwie do ramion. Podoba wam się w takim wydaniu? Porównajcie zdjęcia!

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

 • Borys Szyc na imprezie z trzema byłymi partnerkami!

  ...kochanek - Sylwii Gliwy, Kai Śródki i Zosi Ślotały. W dodatku każda z nich wyglądała olśniewająco, a u ich boku prężyli się nowi partnerzy. Zmieszany aktor lekko wycofał się w stronę wyjścia i poszedł...

 • Ramona Rey i "Superstarcie": Byłam okropnie zestresowana

  Jedną z mniej znanych uczestniczek "Superstarcia", nowego muzycznego show TVP2, jest Ramona Rey.

 • Małgorzata Kożuchowska zaskoczona postawą męża. Tego się nie spodziewała!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.), odkąd tylko została mamą, jest bardzo szczęśliwa i wdzięczna za wielki dar, jakim jest dziecko. Obawiała się, czy jej mąż Bartek Wróblewski (39 l.) poradzi sobie w roli ojca, ale ukochany pozytywnie ją zaskoczył. Ku jej zdziwieniu okazało się, że odnajduje się w tym znakomicie!

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Śpiewający policjanci, czyli top 6. najdziwniejszych seriali

  Na przestrzeni lat powstało wiele dziwnych telewizyjnych produkcji, jednak żadne z nich nie wywołały większego zdziwienia naszej redakcji, niż seriale fabularne z poniższej listy. Śpiewający policjanci i latająca zakonnica to tylko wierzchołek góry lodowej.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.