• Informacje na temat:

  lekkoatletyka

Artykuły na temat: lekkoatletyka
 • 16-letni Adam trenuje biegi. Jego ojciec, Waldemar, to były zawodnik lekkoatletyki, którego karierę przerwał wypadek. Teraz trenuje syna i ma ambicję,...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Justyna Święty-Ersetic: Jaka prywatnie jest mistrzyni Europy?

  Justyna Święty-Ersetic (25 l.) została podwójną złotą medalistką mistrzostw Europy w lekkoatletyce w Berlinie. W życiu zawodowym układa jej się świetnie, a jak jest w tym prywatnym? Okazuje się, że niemniej dobrze.

 • Przemysław Babiarz: Moje mundiale

  Szeroki uśmiech i wielka życzliwość dla rozmówców to jego znaki rozpoznawcze. Przemysław Babiarz właśnie kończy gospodarzyć w studiu mundialowym, a prowadzi je już po raz szósty!

 • Kasia Glinka z nowym partnerem udzieliła pierwszego wywiadu

  Na finałowej gali Szlachetnej Paczki pojawiła się Katarzyna Glinka (41 l.) z partnerem Jarosławem Bienieckim, twórcą Runmageddonu. W przeszłości trenował on lekkoatletykę, dziś prowadzi dochodową firmę, która organizuje najpopularniejsze biegi przeszkodowe w Polsce. Para rzadko pokazuje się razem publicznie. Dlaczego teraz przyszli wspólnie? Okazuje się, że firma Jarosława od lat współpracuje ze Szlachetną Paczką. Gdy wyszło na jaw, że biznesmen spotyka się z Kasią Glinką, zaproszenie zostało...

 • Zmiany w Big Brother

  Decyzją Wielkiego Brata do domu weszła trójka nowych uczestników. Zamieszkali w sekretnym pokoju. Od tej pory każdy ich ruch śledzi 35 kamer telewizyjnych (High Definition). Kiedy dołączą do pozostałych uczestników programu Big Brother 4.1 pozostaje tajemnicą. Widzowie Czwórki przekonają się wkrótce, kto został zwycięzcą internetowego castingu na dodatkowego uczestnika reality show Big Brother 4.

 • Właścicielka firmy transportowej przywozi na oddział ratunkowy swojego kochanka, który jest również jej pracownikiem. Pacjent pompował oponę ciężarówki,...

 • 65 lat Maryli Rodowicz!

  Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, Maryla Rodowicz, kończy w środę, 8 grudnia, 65 lat. Piosenkarka w swoim dorobku ma około dwóch tysięcy piosenek. Złóż życzenia jubilatce!

 • Miss Polonia Agata Biernat rozebrała się dla "Playboya"

  13 sierpnia w kioskach pojawiło się wrześniowe wydanie magazynu "Playboy". Gwiazdą najnowszego numeru jest Agata Biernat, Miss Polonia 2017.

 • Przemysław Babiarz: Olimpijska "burza"

  Pierwszą olimpiadę komentował równo 20 lat temu w Barcelonie. W Londynie będzie z telewidzami już pierwszego dnia imprezy.

Zdjęcia na temat: lekkoatletyka
Dyskusje na temat: lekkoatletyka
 • Re: "Zakochani po uszy": Katarzyna Grabowska ma w życiu farta

  Wq... mnie to robienie z siebie "sprawiedliwego" przez Grabowskiego. Narobił szumu i naopowiadał bzdur o Joannie Mazur a prawda jest całkowicie inna. /// https://sport.interia.pl/lekkoatletyka/news-sportowcy-niepelnosprawni-zabrali-glos-w-sprawie-joanny-mazu,nId,2928412

 • Re: Syn Doroty Szelągowskiej zagra w "Na Wspólnej"! Mamy zdjęcia!

  Nie znam chopa ani matki. Nawet TVN nie oglądam, może coś ze mną nie tak? Nawet ani jednego big brother nie oglądałem. Za to jaro załatwił mi w TVP mundial, boks na najwyższym poziomie, piłka nożna , siatkówka, lekkoatletyka, olimpiada, skoki, biegi narciarskie i wiele innych dyscyplin sportowych za friko.