• Informacje na temat:

  lemur

Artykuły na temat: lemur
 • Wołają do mnie "Lemur"

  ...komplement najczęściej słyszysz. Najbardziej zwróciłem uwagę na twoje oczy. Są takie duże i mają piękny niebieski odcień. - Na planie mam nawet ksywkę związaną z moimi oczami. Wołają do mnie "Lemur...

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • Chrzanić lemury

  Jackie Peyton to dyplomowana pielęgniarka z wieloletnim stażem. Jest przełożoną na oddziale ratunkowym, gdzie trafiają poszkodowani z ostrego dyżuru. W...

 • John Cleese profesorem komedii

  Brytyjski komik, członek legendarnego "Latającego Cyrku Monty Pythona" - John Cleese ( "Lemur zwany Rollo" ), chwilowo zrezygnował z kariery aktorskiej i postanowił uczyć młodych aktorów sztuki prawdziwej komedii.

 • "Na dobre i na złe": Jarosław Boberek w roli ekologa

  W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi gwiazda polskiego dubbingu: Jarosław Boberek. Popularny aktor (znany m.in. z seriali "Rodzina zastępcza" i "Ojciec Mateusz") od kilku lat użycza swojego głosu słynnemu lemurowi z Madagaskaru - królowi Julianowi. Za to tym razem pojawi się w Leśnej Górze i zagra pełnego pasji, ale chorego na cukrzycę ekologa - Bernarda.

 • Kiedy Picasso spotyka Einsteina

  Ryan Phillippe ( "Konspiracja.com" ), Kevin Kline ( "Lemur zwany Rollo" ), Steve Martin ( "Nowi miastowi" ) i Juliette Binoche ( "Czekolada" ) będą gwiazdami filmu "Picasso at the Lapin Agile", który powstanie w oparciu o bestsellerową sztukę autorstwa Steve'a Martina.

 • Ale ślubu nie będzie!

  ...dnia. To lepsze, niżbym go miała zarazić! Zyskała Pani pseudonim "Lemur", z uwagi na duże, niebieskie oczy. - Rzeczywiście tak do mnie mówili (śmiech). Co robi Julia...po "Julii...

 • Kevin Kline jako Peter Sellers?

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad filmową biografią wybitnego brytyjskiego aktora Petera Sellersa, znanego przede wszystkim z niezapomnianej roli inspektora Jacquesa Clouseau w serii o "Różowej Panterze". Przez kilka miesięcy z planu produkcji nie docierały żadne informacje. Jak się okazało, obraz dopiero teraz uzyskał pełną aprobatę producentów.

 • Glee-donna

  ...utworu. Cenię również kreację Jayma Mays, która wcieliła się w rolę Emmy. Jej oczy bardzo przypominają oczy lemura. Natomiast wyraz twarzy jest wprost onieśmielający. Muszę się przyznać, że nigdy nie...

 • Maraton z "Pingwinami z Madagaskaru"

  Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka - maraton z premierowymi odcinkami "Pingwinów z Madagaskaru" oraz odcinkiem specjalnym - "Operacja wielka kula". To wszystko 4 i 5 sierpnia na kanale Nickelodeon.

Dyskusje na temat: lemur