• Informacje na temat:

  lena czas honoru

Artykuły na temat: lena czas honoru
 • "Czas honoru": Chce dobrze wyglądać, ale nie jest fanatyczką mody

  Agnieszka Więdłocha, czyli Beata Jasińska z "Lekarzy" i Lena Sajkowska z "Czasu honoru", nie lubi zwracać na siebie uwagi. Chciałaby, żeby ludzie zachwycali się jej rolami, a nie kreacjami, w jakich pojawia się na czerwonych dywanach.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha nie chce się rozbierać przed kamerą...

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów. Na razie odrzuca tego typu oferty, ale... - Nie mówię nie - żartuje.

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  ..." to miniserial opowiadający o tajemnicach z przeszłości i nierozwiązanych sprawach sprzed lat - donosi serwis Wirtualnemedia.pl. Magdalena Boczarska ("39 i pół", "Czas honoru", "Lekarze") zagra(...)"Czas honoru", 7. sezon Efekty pirotechniczne, niebezpieczne sceny kaskaderskie, spektakularne strzelaniny, wybuchy i walki wręcz - akcja najnowszej, siódmej serii przenosi nas w czasy Powstania...

 • Wraca "Czas honoru"

  Już w najbliższą niedzielę, 19 września, "Czas honoru" powraca na antenę. Do chłopaków z oddziału dołączy Tadeusz (Paweł Małaszyński), także "skoczek" z Anglii. Znów zobaczymy także Daniela Olbrychskiego. Co jeszcze wydarzy się w nowym sezonie?

 • "Wojenne dziewczyny": Czas kobiet

  ..., jak znane z "Czasu honoru" Ruda (Karolina Gorczyca), Wanda (Maja Ostaszewska, potem Magdalena Różczka), Lena (Agnieszka Więdłocha) i Helena (Ewa Wencel). Ciekawie o historii Skoro zaś o wojnie(...)Serial "Czas honoru" (2008-2014) nie bez powodu cieszył się opinią jednej z najlepszych polskich produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Gdy więc oznajmiono, że sezon VII (w podtytule: "Powstanie...

 • Będzie kolejny "Czas honoru"

  Widzowie "Czasu honoru" z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek trzeciej serii produkcji TVP. Twórcy zdradzili jednak, że nie będzie to pożegnananie z bohaterami serialu.

 • "Czas honoru 6": Na zgliszczach zburzonej Warszawy

  Bronek (Maciej Zakościelny) i Wanda (Magdalena Różczka) zamieszkają w Londynie, ale nie będą się dobrze czuć na emigracji. W jednym z barów Bronek zobaczy Karkowskiego (Bartek Kasprzykowski(...) Polsce.   Nie dołączy do nich "Ruda" (Karolina Gorczyca), która zostanie aresztowana. Lena (Agnieszka Więdłocha), która samotnie będzie wychowywać synka, znów zacznie działać w konspiracji...

 • "Czas honoru": Koniec wojny!

  Trwają zdjęcia do kolejnej, piątej części kultowego już serialu "Czas honoru".

Zdjęcia na temat: lena czas honoru
Dyskusje na temat: lena czas honoru
 • Re: "Morowe panny": Czas kobiet

  Szczerze? Przecież Pawiak dość często się pojawiał - czy to z Włodkiem, Lena, Wanda, matka Włodka i Michała - praktycznie w każdym sezonie pojawiał się Pawiak. Osobą łączącą getto z resztą Warszawy była kobieta - Lena. Przecież gdyby nie to że Janek się w niej zakochał to nie wiedzielibyśmy co się działo po tamtej stronie muru. Z drugiej strony jeden z sezonów "Czasu honoru" skupiał się właśnie