• Informacje na temat:

  lena dereszowska

Artykuły na temat: lena dereszowska
 • Anna Dereszowska w końcu powie „Tak”! Jest już gotowa?!

  Z ukochanym partnerem ma synka, a jego rodzice są wspaniałymi dziadkami. Mimo że pracują, zawsze znajdą czas, by im pomóc. Anna Dereszowska (38 l.) i Daniel już tworzą rodzinę. Wkrótce ją sformalizują...

 • "W tej chwili brakuje mi partnera"

  Ma dobrą passę i mnóstwo zawodowych wyzwań. Anna Dereszowska kocha swoją pracę, ale strzeże przed nią córkę, chociaż Lenka już dostaje aktorskie propozycje.

 • Anna Dereszowska planuje trzecie dziecko?

  Anna Dereszowska (35 l.) po raz trzeci zostanie mamą? Wiele na to wskazuje. Jednak zapewne nie stanie się to w najbliższym czasie. Obecnie artystka skupia się na pracy i wychowaniu dwojga dzieci.

 • Kolejny serial z jej udziałem

  Nieustannie uśmiecha się do nas zarówno z dużego, jak i małego ekranu. Wkrótce zobaczymy ją m.in. w "Na dobre i na złe".

 • Anna Dereszowska walczy o wzrok córki! Może go całkowicie stracić?!

  Anna Dereszowska wyznała, że ma duże zmartwienie. Chodzi o pogłębiającą się wadę wzroku jej córki, 11-letniej Leny, której tatą jest aktor Piotr Grabowski. Po rozstaniu z ojcem Leny aktorka związała(...) o wadzie wzroku córki aktorka. - "Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedyś...

 • Wyrzuty sumienia Anny Dereszowkiej

  Anna Dereszowka, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe", przyznaje, że odkąd została mamą, żyje w zawrotnym tempie. - Na nic nie starcza mi czasu - mówi, dodając, że doba jest zbyt krótka, by można było zdążyć zrobić wszystko, co chce się zrobić!

 • Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski razem już nie tylko na scenie? Zaskakujące doniesienia

  Anna Dereszowska (37 l.) i Mikołaj Roznerski (34 l.) wystawili zaufanie swych życiowych partnerów na ciężką próbę. Gdy są razem na scenie, emocje sięgają zenitu!

 • Szpiedzy tacy jak my

  Tylko cztery premiery kinowe kończą w tym tygodniu filmowe wakacje. Zarówno bohater "Pamięci absolutnej", jak i tytułowy protagonista polskiej komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości" będą zmuszeni do połapania się w szpiegowskiej intrydze. Kto woli obyczajowe obrazki - powinien wybrać hit amerykańskiego kina niezależnego "Siostra twojej siostry".

 • Anna Dereszowska pogodziła się z byłym facetem. Mediował obecny partner

  Choć po rozstaniu Anna Dereszowska (36 l.) i Piotr Grabowski (49 l.) byli w konflikcie, zdołali się pojednać. W dużej mierze dzięki obecnemu partnerowi aktorki.

 • Zaczyna wszystko od początku?

  Piękna, zdolna, ale czy samotna? Z Piotrem Grabowskim łączy ją serial. A prywatnie? Czy ich drogi naprawdę się rozeszły?

Wideo na temat: lena dereszowska
 • Anna Dereszowska o "Małych gigantach": Moja córa jest miłośniczką tego programu

  Anna Dereszowska nie zgadza się z opiniami mówiącymi, iż uczestnictwo w tego rodzaju programach może negatywnie wpłynąć na psychikę dzieci. Twierdzi też, że miłośniczką „Małych Gigantów” jest jej 7-letnia córka Lena.

 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Anna Dereszowska: Mój narzeczony zabrał córkę do sierocińca

  Anna Dereszowska (37 l.) stara się nauczyć swoje dzieci doceniać to, co mają - kochającą się rodzinę, ciepły dom, poczucie bezpieczeństwa, modne ubrania i stos zabawek. Chce też wychować je tak, by miały dobre serce i nie myślały tylko o sobie, ale były wrażliwe na potrzeby innych. W tym celu aktorka pokazuje, szczególnie swojej starszej córce Lenie, jak wygląda życie jej rówieśników w sierocińcu.

 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

Dyskusje na temat: lena dereszowska
 • Re: Czy to początek końca ich miłości?

  Potwierdza sie stara prawda :" na cudzym nieszczęściu swojego szczęścia nie zbudujesz". Teraz Dereszowska zbiera tego zniwo.

 • Re: Piotr Grabowski i Anna Dereszowska: Dlaczego ich związek nie przetrwał?

  a kogo to obchodzi ,jakie są powody ich rostania.

 • Re: Nowe fakty

  Dereszowska miała być w serialu 8 odc. a jest już dobre 10.Piotr i Wiki , gdyby byli razem było by fajnie , a Przemek , może wrócił by tak do Agaty , bo z tym Pawłem to ściema. Ja coś ostatnio czytałam z Dereszowską, tylko już nie wiem gdzie, bo u mojej babci tyle gazet, że będzie co najmniej przez kilkanaście odcinków...ale to by się zgadzało, bo przecież mają się zejsc z Gawryło, tylko

 • Re: Na dobre i na złe

  dowiedziała się, że już zawsze Magda będzie w jego/ich życiu. Kurczę, no mam nadzieję, że on się opamięta, tym bardziej że Dereszowska mówiła, że Soszyńscy wyjadą. No chyba z Zosią nie będzie, co