• Informacje na temat:

  lena headey zdjęcia

Artykuły na temat: lena headey zdjęcia
 • "Gra o tron": Lena Headey w finałowym odcinku korzystała z dublerki!

  Lena Headey, czyli Cersei Lannister z "Gry o tron", zdradziła, że w najbrutalniejszych scenach finałowego odcinka 5. sezonu serialu HBO na ekranie widzimy jej dublerkę.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Gra o tron": Skandaliczna wypowiedź aktorki? Krytykuje twórców serialu?

  W wywiadzie dla The Guardian serialowa Cersei, czyli Lena Headey, szczerze wyjawiła, co sądzi o scenie śmierci swojej bohaterki w finałowym sezonie "Gry o tron".

 • "Gra o tron": Bez nagości w kościele!

  Producenci "Gry o tron" napotkali kłopoty, gdy władze chorwackiego miasta Dubrownik nie dali twórcom serialu HBO zgody na realizację zdjęć w kościele.

 • "Gra o tron": Bez nagości w kościele

  ...zrealizowanej w chorwackim mieście sceny, w której bohaterka grana przez Lenę Headey wybiega naga z kościoła na ulicę. Producenci show mają dwa wyjścia: albo znajdą inną lokację, albo muszą przepisać scenariusz tak, by uniknąć pikantnych ujęć.   Zdjęcia do piątego sezonu "Gry o tron" były już realizowane w Hiszpanii oraz Irlandii Północnej. W nowych odcinkach show pojawią się nowi bohaterowie...

 • Helen Flanagan: Nago w "Grze o tron"?

  Gwiazda serialu "Coronation Street" i najseksowniejsza Brytyjka 2013 - Helen Flanagan - marzy o roli w produkcji HBO "Gra o tron".

 • "Gra o tron": Królowa Elżbieta odwiedziła plan serialu

  W czasie trzydniowej wizyty w Irlandii Północnej królowa wraz z mężem odwiedziła wiktoriańskie więzienie Crumlin Road Gaol, gdzie realizowane są obecnie zdjęcia do nadchodzącego sezonu "Gry o tron". Tam królowa Elżbieta spotkała się z odtwórcami głównych ról, m.in. Sophie Turner, wcielającą się w Sansę Stark, z Kitem Haringtonem, czyli Jonem Snowem, jak również z Leną Headey, znaną mam jako...

 • "300: Początek imperium" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  Superprodukcja "300: Początek imperium" debiutuje 12 września na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Smoki przybędą do Westeros

  ...może być ród Lannisterów, z którego pochodzi Cersei Lannister (Lena Headey) - małżonka króla. Tymczasem na wschodzie Daenerys Targanyen (Emilia Clarke) - córka zabitego 15 lat wcześniej szalonego(...). Próbuje stawić im czoła, ale przegrywa i ginie, a w kraju wybucha wojna domowa. Władzę w Westeros obejmuje okrutny Joffrey Baratheon (Jack Gleeson), który rządzi przy pomocy matki Cersei (Lena Headey...

 • Terry Gilliam kręci w Pradze

  W praskich studiach Barrandov rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Terry'ego Gilliama ( "12 małp" , "Las Vegas Parano" ), obrazu "The Brothers Grimm". Realizowana w kraju naszych południowych sąsiadów opowieść o dwóch najsłynniejszych twórcach baśni ma budżet w wysokości 75 milionów dolarów. Czeskie plenery zastępować będą scenerię dziewiętnastowiecznych Niemiec.