• Informacje na temat:

  lena meyer

Artykuły na temat: lena meyer
 • Niemka wygrała Eurowizję, internauci chcą Dodę

  ...19-letnia Lena Meyer-Landrutz Niemiec została zwyciężczynią 55. Konkursu Piosenki Eurowizji w Oslo. Piosenkarka wykonała utwór w języku angielskim "Satellite". Lena od tygodni biła rekordy popularności w swojej ojczyźnie, urzekając naturalnym zachowaniem oraz dystansem do siebie samej.

 • Lena dla INTERIA.PL: Wystartuję ponownie!

  Triumfatorka Eurowizji, 19-letnia Lena Meyer-Landrut, zdradziła portalowi INTERIA.PL, że ma zamiar wziąć udział w kolejnej edycji tego najpopularniejszego konkursu piosenki w Europie.

 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  ...!). Idalka zaśpiewała przed jurorami - Markiem Forsterem, Leną Meyer-Landrut, Stefanie Kloss i muzykami z grupy The BossHoss - piosenkę "Wish Upon a Star" z filmu "Pinokio". Swym wykonaniem hymnu Disney'a...

 • Lena w poszukiwaniu przygód. Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć radosny, bardzo wakacyjny klip 19-letniej Leny - niemieckiej triumfatorki Eurowizji - do piosenki "Touch A New Day".

 • Triumfatorka Eurowizji na fali

  Teledysk do piosenki "Satellite" niemieckiej wokalistki Leny to najchętniej oglądany klip na stronach INTERIA.PL. Ten singel to również najczęściej ściągany legalnie utwór w Europie.

 • "Nie odwołujcie się do tradycji"

  19-letnia Lena jeszcze rok temu była kompletnie nieznana i śpiewała jedynie pod prysznicem. Swoim radosnym i bezpośrednim sposobem bycia podbiła serca najpierw Niemców, a później całej Europy.

 • Wygrała Eurowizję. Zobacz jej klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk niemieckiej wokalistki Leny do piosenki "Satellite". Utwór dał 19-latce zwycięstwo w 55. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Oslo.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • Eurowizja 2010: Niemcy świętują sukces

  "Niemiecka sensacja w Oslo!", "Jesteśmy Leną!", "Europa kocha piękną Lenę!" - pisały w niedzielę (30 maja) na czołówkach niemieckie media o zwycięstwie reprezentantki Niemiec w sobotnim finale Konkursu Piosenki Eurowizji.

 • "Piękne istoty": Stwory światła i ciemności

  Oto tegoroczna filmowa walentynka. "Piękne istoty" to adaptacja młodzieżowego romansu pióra Kami Garcii i Margaret Stohl. Za jej kamerą stanął Richard LaGravenese, mający na koncie nominację do Oscara za scenariusz do filmu "Fisher King" Terry'ego Gilliama.