• Informacje na temat:

  lena meyer-landrut

Artykuły na temat: lena meyer-landrut
 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  ...!). Idalka zaśpiewała przed jurorami - Markiem Forsterem, Leną Meyer-Landrut, Stefanie Kloss i muzykami z grupy The BossHoss - piosenkę "Wish Upon a Star" z filmu "Pinokio". Swym wykonaniem hymnu Disney'a...

 • Lena dla INTERIA.PL: Wystartuję ponownie!

  Triumfatorka Eurowizji, 19-letnia Lena Meyer-Landrut, zdradziła portalowi INTERIA.PL, że ma zamiar wziąć udział w kolejnej edycji tego najpopularniejszego konkursu piosenki w Europie.

 • Lena w poszukiwaniu przygód. Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć radosny, bardzo wakacyjny klip 19-letniej Leny - niemieckiej triumfatorki Eurowizji - do piosenki "Touch A New Day".

 • Triumfatorka Eurowizji na fali

  Teledysk do piosenki "Satellite" niemieckiej wokalistki Leny to najchętniej oglądany klip na stronach INTERIA.PL. Ten singel to również najczęściej ściągany legalnie utwór w Europie.

 • Wygrała Eurowizję. Zobacz jej klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk niemieckiej wokalistki Leny do piosenki "Satellite". Utwór dał 19-latce zwycięstwo w 55. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Oslo.

 • "Nie odwołujcie się do tradycji"

  19-letnia Lena jeszcze rok temu była kompletnie nieznana i śpiewała jedynie pod prysznicem. Swoim radosnym i bezpośrednim sposobem bycia podbiła serca najpierw Niemców, a później całej Europy.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • Eurowizja 2010: Niemcy świętują sukces

  "Niemiecka sensacja w Oslo!", "Jesteśmy Leną!", "Europa kocha piękną Lenę!" - pisały w niedzielę (30 maja) na czołówkach niemieckie media o zwycięstwie reprezentantki Niemiec w sobotnim finale Konkursu Piosenki Eurowizji.

 • Eurowizja 2011: Mamy komplet

  Znamy już wszystkich finalistów 56. Konkursu Piosenki Eurowizji, który w tym roku zawitał do niemieckiego Dusseldorfu.

 • Eurowizja: Mroziński bez szans?

  Losowanie półfinałów Eurowizji w tym roku sprzyjało polskiemu reprezentantowi, bo konkurenci nie są zbyt mocni i w finale nie poszaleją. Cóż z tego, skoro zdaniem bukmacherów Marcin Mroziński przygodę z konkursem zakończy na pierwszym etapie.

Wideo na temat: lena meyer-landrut
 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

 • Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet

  Po "Zmierzchu" i "Harrym Potterze" czas na kolejną rewelacyjną serię książek przeniesionych na duży ekran! Światowy bestseller autorstwa Stiega Larssona wreszcie na wielkim ekranie! Książka została przetłumaczona na 35 języków i sprzedana w liczbie 14 milionów egzemplarzy. Historia sięga lat 60-tych, kiedy 16-letnia Harriet Vanger, pochodząca z zamożnej rodziny, znika bez śladu. Czterdzieści lat później dziennikarz gazety "Millennium" - Mikael Blomqvist (Michael Nyqvist) otrzymuje nietypowe...