• Informacje na temat:

  lena po ślubie

Artykuły na temat: lena po ślubie
 • Anna Dereszowska nie chce słyszeć o ślubie. Wkurzyła się!

  .... Wszystko się zmieniło, gdy urodziła syna. Teraz czuje, że są prawdziwą rodziną. O ślubie jednak nie chce słyszeć. - Nie mam potrzeby, by sankcjonować moją relację. Maks związał nas bardziej, niż...

 • W tym tygodniu bez "Gry o tron"

  W najbliższy poniedziałek, 26 maja, nastąpi tygodniowa przerwa w emisji czwartego sezonu serialu HBO "Gra o tron" w związku ze amerykańskim świętem narodowym - Dniem Pamięci.

 • Sposób na teściową? Blant!

  Lena (Karolina Gorczyca) znajdzie wyrafinowany sposób na natrętną teściową. Żeby ją uciszyć, wkręci ją w... palenie marihuany.

 • t.A.T.u.: Dziewczyny zaręczone!

  Czyżby kolejna plotka z obozu rosyjskiej grupy t.A.T.u.? "Kocham cię bardzo i zawsze będę z tobą, bez względu na to, co się wydarzy" - napisała Lena Katina dla Julii Wołkowej, a w rosyjskiej prasie pojawiła się informacja o zaręczynach dziewcząt!

 • Czy spełnią się nadzieje Leny?

  Lena przez przypadek znajdzie teczkę z napisem "ślub". Zajrzy do środka, a tam akta, papiery, zaświadczenia... Pomyśli, że Latoszek planuje ich ślub. Ale nie poruszy z nim tego tematu.

 • Ślub w "Na dobre i na złe"!

  Nowy sezon "Na dobre i na złe" rozpocznie się weseliskiem. Na ślubnym kobiercu staną - Monika Zybert (Jolanta Fraszyńska) i doktor Krzysztof Jędras (Andrzej Bienias).

 • Powiedzą sobie "tak"

  Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) i Lena (Karolina Gorczyca) staną na ślubnym kobiercu. Ale zanim to nastąpi, będą musieli pokonać sporo przeszkód...

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Paulina Chylewska pochwaliła się zdjęciem ze ślubu! Ale suknia!

  Połączyła ich miłość do dziennikarstwa sportowego. Tematów do wspólnych rozmów nie brakowało, a potem już wszystko potoczyło się błyskawicznie. 5 lat po ich ślubie przyszła na świat ich pierwsza córka, Lena (11 l.), a następnie Nina (7 l.). Przeżyli ze sobą już niejedno i tak minęło właśnie 15 lat ich małżeństwa. Paulina pochwaliła się kryształową rocznicą na swoim profilu w mediach...

 • "Gra o tron": Czwarty sezon od 7 kwietnia w HBO

  Wraca głośny serial "Gra o tron". Premiera czwartego sezonu produkcji, opartej na bestsellerowej sadze fantasy George'a R.R. Martina, odbędzie się w USA w niedzielę, 6 kwietnia. Dzień później, 7 kwietnia, pierwszy odcinek nowej serii obejrzą polscy widzowie w HBO i HBO GO.

Zdjęcia na temat: lena po ślubie
Dyskusje na temat: lena po ślubie
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Bali Bej się żeni

  Oprócz miejsca ślubu, reszta to bzdety wyssane z brudnego palucha. Ślub odbędzie się 29 czerwca, a Neslihan z mężem będą na ślubie. Komuś naprawdę płacą za wypisywanie tych nieprawdziwych informacji?

 • Re: Lena w sukni ślubnej!

  Wygląda jak worek kartofli ,trzeba było wcześniej pomyśleć o ślubie takiej sukni..A cały odc to ......ten cały serial to całkiem zszedł na bezdroża badno!!!

 • Re: Lena zażąda rozwodu!

  NO i BARDZO DOBRZE-niech spada od niego ta mdła zołza! I w ogóle co za kretyński wątek ! A ONA już zapomniała jaki numer wywinęła Latoszkowi zaraz po ślubie wyjeżdżając z jakimś profesorkiem za granicę a teraz świętoszkę udaje???HIPOKRYTKA!!!

 • Re: Lena w sukni ślubnej!

  Wygląda jak worek kartofli ,trzeba było wcześniej pomyśleć o ślubie takiej sukni..A cały odc to ......ten cały serial to całkiem zszedł na bezdroża badno!!! Nikt cie nie zmusza do oglądania tego serialu!!! :/

 • Re: „Świat według Bundych” – tytuł oryginaln...

  A autorzy tekstu wyssali z palca jakieś "jesteśmy po ślubie"... Mnie się wydaje, że chodziło o głównego bohatera więc żonaty, ale do obojga to też by się mogło odnosić.

 • Re: „Świat według Bundych” – tytuł oryginaln...

  cyt.: Ale ręka do góry, kto wiedział, że reszta świata nazywa ten serial „Married… with children” Yyyy... każdy kto serial w ogóle widział? Od tego jest czołówka... Poza tym jeśli już czepiacie się tłumaczeń to ten tytuł dosłownie znaczy... "żonaty... z dziećmi" a nie jesteśmy po ślubie...

 • Re: Ślub i... rozstanie

  Zacznijmy od tego,że Lena zdradziła go pierwsza, zostawiła zaraz po ślubie. Latoszek i Agata mieli się ku sobie a potem wróciła Lena i chorobą przekonała do siebie Latoszka. Latoszek i Agata dawno już byliby ze sobą gdyby nie Lena, która nigdy nie mogła zdecydować się czego chce i zawsze była zaborcza. Poza tym co to znaczy zmuszać? Jak się kogoś kocha to się go pragnie a nie traktuje seks jak

 • Re: Spoiler! Agata poślubiła Pawła!

  Muszę powiedzieć,że ja też byłam zaskoczona tą wiadomością o ślubie Agaty i Pawła.Po cichu liczyłam na jej związek z Piotrem.Ale cóż trzeba czekać na rozwój wydarzeń.Oni według mnie do siebie nie pasują.A Latoszek nie raz z własnej woli,SAM,bez jej próśb ją pocieszał.A Lena?Nic do niej nie mam,ale ona grała na uczuciach Witka.Chociaż i tak stanowią fajną parę.

 • Re: Wolontariuszka

  napewno będą razem !? przecież ten Witek to zawsze był sam ,nawet w tym Grabowie ! i tu dłuższy czas też był samotny ,co nawet z Pawicą założyli klub samotnych ...... i gdyby nie Lena ..... ,no przecież dla niego zewała zaręczyny z Bartoszem ! i mimo wyjazdu do Londynu z prof. nie potrafiła się uzależnić od Witka .Więc chyba co najgorsze mają za sobą ,a teraz pora pogadać o ślubie i monoton