• Informacje na temat:

  lenartowicz kasia

Artykuły na temat: lenartowicz kasia
 • Jacek Lenartowicz: Nie szukałem miłości, sama mnie znalazła

  Jacek Lenartowicz (58 l.) przeżył dramat rozwodu i trudną rozłąkę z synem. Spokój i szczęście znalazł dopiero przy Katarzynie młodszej od niego o blisko dwie dekady…

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Jacek Lenartowicz patrzy z optymizmem w przyszłość!

  Kilka lat spędził na emigracji w Australii, jednak bardzo tęsknił za krajem. Wrócił i zaczął wszystko od nowa. - Tam nie miałem perspektyw - mówi Jacek Lenartowicz (56 l.), którego znamy m.in(...) i wspaniałą żonę. To wszystko było w boskim planie. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Miałem wtedy restaurację Bistro de Paris w Teatrze Wielkim. Kasia była studentką prawa na Uniwersytecie...

 • Homoseksualny eksperyment

  Okazuje się, że uczestnicy programu Big Brother, nie ujawnili wszystkich swoich tajemnic. Znani telewidzom Adrian Nadolski, Kasia Lenartowicz, Mariusz Schulz we wczorajszym programie odkryli nieznane do tej pory fakty z życia osobistego.

 • "Strażacy": Jacek Lenartowicz kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec Jacek Lenartowicz chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia aktor po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • 10 lat "M jak miłość" w Gdyni

  Tort, premiera najbliższego odcinka, zdjęcia, okrzyki fanów i autografy to obraz IV Zlotu Fanów serialu "M jak miłość".

 • "Wataha": Trzeci sezon w drodze

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Wataha", który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

 • "Taniec z gwiazdami": Na ten program czekaliśmy 2 lata!

  Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat.

 • Na dobre i na złe

  ...), Piotr Głowacki (prof. Bart), Jacek Lenartowicz (Darek), Iwona Bielska (Lilka), Przemysław Redkowski (Michał), Barbara Wypych (Kasia), Piotr Pilitowski (komornik)

 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  .... Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół - Łuczakiem (Jacek Lenartowicz(...), Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia-Prokopowicz, Mariusz Saniternik i Jacek Beler. W nowe role wcielą się Marek...