• Informacje na temat:

  leni

Artykuły na temat: leni
 • Heidi Klum: Ojciec jej córki świadomie zrezygnował z jej wychowania

  Flavio Briatore (66 l.) zgodził się, by mąż Heidi Klum (w tej chwili już były) adoptował jego córkę, Leni (12 l.).

 • Tak wygląda nowy Piotruś Pan

  Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Pan", nowej ekranizacji słynnej historii, którą napisał J.M. Barrie.

 • Heidi Klum (43 l.) uwielbia stroić się nie tylko na imprezy celebryckie, ale także gdy np. wychodzi z dziećmi na spacer. Okazuje się, że jej nastarsza córka, Leni, czerpie wzorce z mamy i także śledzi modowe trendy. Mamy jednak wątpliwości, czy buty na dość wysokim obcasie to odpowiedni wybór dla 12-latki, nawet jeśli są hitem sezonu. A Wy, co sądzicie?

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • W szpitalu pisze... książkę!

  Piotr Gąsowski, czyli dr Czesław Basen z serialu "Daleko od noszy", od kilku dni leży w szpitalu w Łodzi, gdzie przeszedł operację kolana prawej nogi. Kontuzjowany aktor nie leni się jednak na szpitalnym łóżku, tylko - jak informuje na swoim facebookowym profilu - zaczął pisać książkę.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Heidi Klum jednak w ciąży?!

  Modelka jest mamą czworga dzieci. Ojcem jej najstarszej córki, Leni, jest milioner Flavio Briatore, a trojga pozostałych pociech były mąż, piosenkarz Seal. Czyżby Heidi Klum miała zostać po raz piąty mamą? Wedle doniesień, modelka i jej narzeczony, Tom Kaulitz (29 l.) spodziewają się dziecka! Sama zainteresowana wprawdzie nie potwierdziła tej informacji, jednak niemieckie i zagraniczne są...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Heidi Klum przyłapana na czułościach z nowym kochankiem!

  Briatorem (67 l.), który jest ojcem jej najstarszej córki, Leni. Kiedy jakiś czas temu pojawiły się pierwsze doniesienia, że gwiazda spotyka się ze sporo młodszym od niej gitarzystą z zespołu Tokio Hotel...

 • Szapołowska jako Leni Riefenstahl

  Opowiadający o niemieckiej dokumentalistce Leni Riefenstahl film w reżyserii studenta katowickiej szkoły filmowej Bartosza Paducha wygrał zakończony w czwartek (26 października) w Poznaniu IV Festiwal Kina Amatorskiego "Stygmaty". W filmie "Leni" główną rolę zagrała Grażyna Szapołowska ( "Tylko mnie kochaj" ).

Zdjęcia na temat: leni
Wideo na temat: leni
 • Heidi Klum z dziećmi

  35-letnia modelka Heidi Klum na placu zabaw z trójką swoich dzieci: 3-letnim Henrym, 2-letnim Johanem i 4-letnią Leni.

 • Seal i Heidi Klum na zakupach z dziećmi

  Piosenkarz Seal wraz z żoną Heidi Klum i trójką dzieci - Leni, Henrym i Johanem spędzili niedzielne popołudnie na zakupach w West Hollywood.

Dyskusje na temat: leni