• Informacje na temat:

  lenka taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: lenka taniec z gwiazdami
 • Uczestnik nowej edycji "Tańca z gwiazdami" miał zawał

  ...6 marca rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Jednym z uczestników jest Bogdan Kalus. Aktor o mały włos, a nie wziąłby udziały w polsatowskim show.

 • Nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Anna Dereszowska to bardzo zapracowana gwiazda. Czy kariera nie wpłynie jednak na jej i tak już skomplikowany związek ze starszym o 14 lat rozwodnikiem?

 • Jan Kliment i Lenka Tvrzova już po ślubie!

  Jan Kliment (42 l.) i Lenka Tvrzova (27 l.) są już po ślubie! Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w czeskich Beskidach! Na uroczystości nie zabrakło znanych osób.

 • Rozstanie przez Edytę Górniak?

  Umiem otwierać kobiety przez taniec. Trzeba być facetem, poczuć kobietę - mówił Jan Kliment. Poczuł za bardzo?

 • Informator szczerze o nerwowej atmosferze na planie "Tańca z Gwiazdami"!

  Aktualna edycja "Tańca z Gwiazdami" przechodzi w fazę decydującą. Przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie o relacjach panujących na planie. Dowiedzie się, kto jest najbardziej kłótliwy, kto ma największą ochotę na wygraną i wiele innych!

 • Wytańczyli Kryształową Kulę!

  Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk zostali laureatami 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Para wytańczyła Kryształową Kulę i klucze do srebrnego porsche.

 • Jan Kliment i Lenka Tvrzova: ślub tuż-tuż!

  Jan Kliment (42 l.) i Lenka Tvrzova (27 l.) szykują się do ślubu, który odbędzie się lada moment! 4 czerwca br. zakochani powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Fani tancerza oraz "Tańca z gwiazdami" już nie mogą się doczekać!

 • Jan Kliment: Nigdy nie zrezygnuję z tańca dla kobiety!

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że chce się na niego patrzeć. Jest w dobrym momencie życia. Dopiero teraz dostrzega wszystkie swoje atuty.

 • Jan i Lenka Klimentowie: Jakie tajemnice jeszcze kryją przed światem?

  Taneczna para, czyli Jan Kliment i jego żona Lenka (28), wciąż nie może dość do siebie po występie w programie "The Story of My Life. Historia mojego życia", gdzie zostali postarzeni o 25, a potem(...) się jednak po jednej z czeskich edycji "Tańca z gwiazdami". "Gdy rozpadło się moje małżeństwo, pomyślałem, że muszę uciekać, wyjechać daleko" – opowiadał tancerz.  "Potrzebowałem odmiany. Stanąłem...

 • Marczuk romansuje z Klimentem?

  O tej parze plotkowano jeszcze przed startem "Tańca z gwiazdami" - wieszczono romans. Co dziś łączy Weronikę Marczuk i Jana Klimenta?

Zdjęcia na temat: lenka taniec z gwiazdami
Wideo na temat: lenka taniec z gwiazdami
 • Jakub Kucner i Lenka Klimentowa znów przetrwali strefę zagrożenia!

  Jakub Kucner i Lenka Klimentowa już po raz piąty z rzędu byli zagrożeni odpadnięciem z "Tańca z Gwiazdami" i znów udało im się przetrwać. Tym razem okazali się lepsi od Daniela "Qcnera" Kucnera i Pauliny Biernat.

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...