• Informacje na temat:

  lenny kravitz piosenkarz

Artykuły na temat: lenny kravitz piosenkarz
 • Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Koniec samotności?

  Letnie, weekendowe popołudnie. Przed sopocką halą sportowo-rozrywkową Ergo Arena kłębi się tłum. I nic w tym dziwnego. Tego dnia w Trójmieście gościł popularny piosenkarz Lenny Kravitz (51). Jego fani przyjechali z całej Polski. Wśród nich był Jarosław Bieniuk, partner zmarłej w październiku ubiegłego roku aktorki Anny Przybylskiej († 35). On akurat ma bardzo blisko, bo z dziećmi mieszka...

 • Niefortunna wypowiedź o seksie

  Lenny Kravitz nie zamierza opowiadać na łamach prasy o swoim życiu intymnym. Wszystko to z powodu opacznie zrozumianej wypowiedzi sprzed wielu lat.

 • Kylie Minogue ma nowego "przyjaciela"!

  ...życiem uczuciowym i wiecznym gonieniem króliczka świat żyje już od 30 lat. Na długiej liście byli aktorzy, fotografowie, muzycy, modele, piosenkarze - w tym tak znani jak Michael Hutchence, Lenny Kravitz, Olivier Martinez, czy młodszy od piosenkarki o 20 lat aktor Joshua Sasse. Zatrzymajmy się przez moment przy dwóch nazwiskach. Niezwykle ważnym mężczyzną u boku piosenkarki był francuski aktor...

 • Gwiazda w Polsce za darmo

  Na jedynym koncercie w Polsce, 20 czerwca w Krakowie, wystąpi amerykański muzyk, piosenkarz Lenny Kravitz. Koncert odbędzie się w plenerze i będzie bezpłatny.

 • Nowy singiel Michaela Jacksona

  ...oraz Lenny Kravitz. Wydanie "Hold My Hand" zbiegło się w czasie z udostępnieniem w internecie innego utworu Jacksona - "Breaking News", który spotkał się z krytycznymi ocenami. Niektórzy muzycy, wraz(...) Jacksona poinformowali, że są w posiadaniu notatki Jacksona, która mówi, że zmarły piosenkarz właśnie "Hold My Hand" chciał uczynić swoim pierwszym singlem w nowym projekcie. "Świat nie był gotowy...

 • Chciał żyć w dżungli

  Po komercyjnej porażce poprzedniej płyty amerykański wokalista Lenny Kravitz zamierzał uciec do Amazonii.

 • Dostał maila od prezydenta

  Gwiazdor rocka Lenny Kravitz wśród maili od swoich fanów natknął się na wiadomość od samego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego.

 • Michael Jackson finiszuje

  Według zapewnień rzecznika prasowego Michaela Jacksona, amerykański wokalista jest bliski ukończenia nagrań charytatywnego singla "From The Bottom Of My Heart". Dochód ze sprzedaży piosenki przekazany zostanie na rzecz ofiar huraganu "Katrina".

 • Najwięksi podrywacze wszech czasów. Lista!

  Brytyjski magazyn "Q" stworzył listę największych uwodzicieli wśród gwiazd muzyki. Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce?

 • Ultimatum dla Ushera

  Niezbyt długo mogła trwać sytuacja, w której znalazł się Usher. Popularny amerykański wokalista równocześnie spotykał się modelką Naomi Campbell i swoją byłą-obecną dziewczyną, Rozondą "Chilli" Thomas z grupy TLC. Ta druga postawiła wreszcie Usherowi ultimatum.