• Informacje na temat:

  lenny kravitz plotki

Artykuły na temat: lenny kravitz plotki
 • Kravitz: Nagi podrywacz

  Słynny rockman Lenny Kravitz zdecydował się rozebrać do zdjęcia, które trafi na okładkę najnowszej edycji "America Magazine", pisma Damona Dasha, hiphopowego impresario, twórcy imperium, w skład którego wchodzą m. in. wytwórnia Roc-A-Fella Records (wydaje płyty Jay-Z i Kayne West), firma odzieżowa Roc-A-Wear i spółka filmowa. Lenny chyba chce zaprezentować się w całej okazałości, by zrobić

 • Kravitz i Keys parą?

  Plotka rskie serwisy doniosły, że Lenny Kravitz i Alicia Keys prawdopodobnie są parą. Powodem do zamieszczenia takich informacji był fakt, że muzyków widziano razem na romantycznej kolacji w restauracji "Megu" w Nowym Jorku.

 • Mariah Carey winna zwolnieniom w EMI?

  EMI, trzecia pod względem wielkości wytwórnia płytowa na świecie, zmuszona jest zwolnić do końca marca aż 1800 pracowników, a za taką decyzję obwiniana jest... Mariah Carey. Dokładnie rzecz ujmując chodzi o astronomiczną odprawę, jaką firma EMI Records musiała zapłacić piosenkarce za wcześniejsze rozwiązanie z nią kontraktu.

 • Będzie się działo!

  Bob Dylan, Eminem, Green Day, Lil Wayne, The Black Eyead Peas, 50 Cent - prezentujemy najważniejsze światowe premiery płytowe najabliższych tygodni.