• Informacje na temat:

  leo bardem

Artykuły na temat: leo bardem
 • Macierzyństwo zmieniło Penelope Cruz

  Narodziny syna Leo kompletnie zmieniły życie aktorki. Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem zostali rodzicami w styczniu.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Penelope Cruz w ciąży

  ...​Znane aktorskie małżeństwo, Penelope Cruz (38 l.) i Javier Bardem (43 l.), spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. Muza hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara jest w trzecim miesiącu ciąży, a termin rozwiązania wyznaczony jest na koniec lipca.

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • Penelope Cruz urodziła drugie dziecko

  To drugie dziecko Cruz i jej męża Javiera Bardem. Maluch przyszedł na świat w Madrycie zgodnie z zaplanowanym terminem. Informację potwierdził już rzecznik prasowy pary, nie chcąc ujawniać płci. Tabloidy ustaliły jednak, że aktorka urodziła córkę. Cruz i Bardem liczą, że dzięki zamieszaniu, jakie towarzyszy narodzinom dziecka księżnej Kate i Williama, fakt pojawienia się na świecie ich...

 • Wielka zmiana w życiu Penelope Cruz

  Narodziny syna Leo kompletnie zmieniły życie aktorki. Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem zostali rodzicami w styczniu.

 • Penelope Cruz ukrywała ciążę?

  Penelope Cruz od czterech lat jest szczęśliwą mężatką, a od trzech także mamą. Aktorka i jej mąż Javier Bardem mają dwoje dzieci - 3,5-letniego syna Leo oraz roczną córkę Lunę. Ostatnio nie tylko zajmowała się swoimi pociechami, ale także sporo pracowała. Czyżby musiała zrobić sobie przymusową przerwę? Tak można sądzić, patrząc na jej najnowsze zdjęcia. Penelope Cruz została...

 • Włoskie wakacje Cruz i Bardema

  Para hiszpańskich aktorów Penelope Cruz i Javier Bardem po raz pierwszy spędza wakacje ze swoim półrocznym synkiem Leo. Rodzina udała się na wypoczynek do włoskiej miejscowości Positano, w pobliżu Neapolu.

 • Penelope Cruz w kolejnej ciąży

  Teraz wszystko wskazuje na to, że półtoraroczny Leo wkrótce doczeka się rodzeństwa - jak donoszą hiszpańskie tabloidy, ponętna Hiszpanka znów jest w stanie błogosławionym. Ojcem dziecka jest oczywiście aktor Javier Bardem (43 l.), któremu dwa lata temu aktorka powiedziała sakramentalne "tak". Historia ich miłości przypomina opowieść rodem z bajki. Poznali się w 1992 na planie filmu "Jamón Jamón...

 • Penelope Cruz znowu w ciąży

  Penelope Cruz, ulubiona aktorka hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara, potwierdziła, że po raz drugi jest w ciąży. Gwiazda, prywatnie żona aktora Javiera Bardema, poinformowała o tym uzasadniając swoją nieobecność podczas wręczenia hiszpańskich nagród filmowych.