• Informacje na temat:

  leon wiek

Artykuły na temat: leon wiek
 • "Zraniona miłość": Osiemnastka z Sulejmanem

  Miray Daner dopiero niedawno weszła w dorosły wiek, ale w aktorskiej branży to już weteranka.

 • "Must Be The Music": Łzy leją się jak strumienie

  Dotychczas "Must Be The Music" był raczej oszczędny z płaczącymi uczestnikami i jurorami, tymczasem w piątym odcinku polało się sporo łez.

 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  Znakomity polski aktor, od lat mieszkający w Australii. Był rewelacyjny w roli psychopatycznego gangstera Katiuszy w „Disco Polo” i jako zakochany w dr Bosak (Danuta Stenka) Leon Jasiński w serialu „Lekarze”. Teraz wraca na ekrany naszych telewizorów jako bez reszty oddany pracy warszawski prokurator, w serialu według pomysłu braci Miłoszewskich.

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Dorota Williams została babcią!

  ...jednak, że Williams ma już dorosłą córkę Klaudię, która na stałe mieszka w Australii. Cztery miesiące temu na świat przyszło jej pierwsze dziecko, synek Leon. Stylistka ponoć oszalała na punkcie malca i gdy tylko może wsiada w samolot i leci do swoich "skarbów"! Co ciekawe, wiek Williams jest jakąś skrzętnie skrywaną tajemnicą! Ile dalibyście świeżo upieczonej babci lat?

 • Pokolenie 30-latków: Pomnik w budowie

  Debiutowali na przełomie wieków. Dziś mają po 30-kilka lat. Pokolenie wyjątkowe, bo zawieszone między erą analogową a cyfrową. Jak zapamięta ich historia?

 • Tomasz Karolak: Zemsta jego kobiet?

  Aktor będzie musiał zająć się Leną (11 l.) i Leonem (5 l.), bo Violetta Kołakowska (41 l.), jego była partnerka i matka dzieci, bierze udział w programie "Agent - Gwiazdy" i wyjechała na miesiąc na(...), że postawiła go przed faktem dokonanym... Choć Tomasz nie ma urody amanta, kolejne kobiety tracą dla niego głowę. Nie bez powodu aktor zasłużył sobie na miano rodzimego Casanovy. Z wiekiem jego...

 • Orange Warsaw Festival 2014: Piątek trzynastego (relacja)

  Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2014 upłynął w cieniu groźnego wydarzenia, do którego doszło jeszcze przed otwarciem bram Stadionu Narodowego.

 • Robert Gonera: Po trzydziestu latach pracy żyję na socjalnym minimum

  ...powiedzenie: co cię nie zabije, to cię wzmocni. Jednak w pewnym wieku takie trudne doświadczenia już chyba nie wzmacniają, tylko powodują, że nabiera się jeszcze większego dystansu do świata i ludzi(...) człowiekiem, mężem, ojcem, partnerem. Te doświadczenia spowodowały, że poznałem swoje słabe punkty i wady. Ale przecież po to żyjemy, by lepiej się poznawać. Zwykle jestem dość długo obezwładniony rozstaniem...

 • Limp Bizkit na Orange Warsaw Festival 2014!

  Amerykański zespół nu metalowy Limp Bizkit wystąpi 15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Orange Warsaw 2014.

Dyskusje na temat: leon wiek