• Informacje na temat:

  leonard pietraszak

Artykuły na temat: leonard pietraszak
 • Leonard Pietraszak od lat jest na emeryturze. Planuje powrót do pracy?

  Leonard Pietraszak, któremu uwielbienie widzów przyniosły role pułkownika Krzysztofa Dowgrida w „Czarnych chmurach” i doktora Karola Stelmacha w „Czterdziestolatku”, od kilku lat cieszy się życiem emeryta i trzyma z dala od show-biznesu. - Odpoczywam sobie i zajmuję się tylko tym, co sprawia mi przyjemność – wyznał w swej ostatniej rozmowie z mediami.

 • Leonard Pietraszak i jego "ucho od śledzia"

  Jego role w filmach i serialach przeszły do historii kinematografii. A "Ucho od śledzia" to słynna kwestia z klasyki polskiego filmu - "Vabanku". Tak zatytułowany został wywiad - rzeka z Leonardem Pietraszakiem. 9 kwietnia aktor spotka się z czytelnikami w kinie Atlantic w Warszawie.

 • Leonard Pietraszak wierzy, że przed śmiercią pojedna się z synem...

  Leonard Pietraszak, czyli niezapomniany pułkownik Krzysztof Dowgrid z "Czarnych chmur" i doktor Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", nie kryje, że jego syn od lat nie utrzymuje z nim kontaktu. Aktor bardzo chciałby wreszcie pojednać się ze swym jedynym dzieckiem...

 • Leonard Pietraszak zdradza w książce tajemnice

  Leonard Pietraszak, znany między innymi z ról w serialu "Czarne chmury" i filmu "Vabank" wyjawia, dlaczego pokusił się o napisanie książki. "Ucho od śledzia" trafiło na półki księgarskie 8 kwietnia.

 • Leonard Pietraszak kończy 80 lat!

  Leonard Pietraszak, czyli niezapomniany pułkownik Krzysztof Dowgird z „Czarnych chmur” i doktor Karol Stelmach z „Czterdziestolatka”, w niedzielę 6 listopada świętować będzie swe 80. urodziny.

 • Leonard Pietraszak: Sprawa, która nie daje mu spokoju

  Jest szczęśliwym mężem i spełnionym aktorem. Jeżeli Leonard Pietraszak ("Vabank", "Kingsajz", "Listy do M.", Czarne chmury", "Czterdziestolatek") czegoś żałuje w życiu, to tylko tego, że stracił kontakt z jedynym synem.

 • Leonard Pietraszak prosi syna o wybaczenie! "Czasu nie zostało mu dużo"

  Leonard Pietraszak (81 l.) wiele razy wyciągał rękę do zgody. Myślał, że gdy syn dorośnie, zrozumie jego wybory. Przeliczył się.

 • Leonard Pietraszak: Męska decyzja

  Pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur", Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", Gustaw Kramer z filmów "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta" - za te role pokochali go telewidzowie i kinomani.

 • „Czarne chmury”: Jubileusz Leonarda Pietraszaka

  ...- Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność – mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról.

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

Zdjęcia na temat: leonard pietraszak
Wideo na temat: leonard pietraszak
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

Dyskusje na temat: leonard pietraszak