• Informacje na temat:

  leonard roberts

Artykuły na temat: leonard roberts
 • W polskiej telewizji!

  ...lustrzane odbicie skrywa pewną tajemnicę. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości zbieg (Leonard Roberts) wciąż wymyka się władzom, które już dwukrotnie nie zdołały go schwytać. Utalentowany(...) Bennet, Greg Grunberg jako Matt Parkan, Sendhil Ramarurthy jako Mohinder Suresh, Masi Oka jako Hiro Nakamura, Santiago Cabrera jako Isaac Mendez, Leonard Roberts jako D.L. Hawkins, Adrian Pasdar jako...

 • Filmowy "Kod Leonarda"

  Producent Brian Grazer ( "8.Mila" ) i reżyser Ron Howard ( "Piękny umysł" ) przygotowują się do ekranizacji "Kodu Leonarda Da Vinci", bestsellerowej powieści Dana Browna. Ponieważ książka jest bardzo znana, twórcy muszą się wyjątkowo postarać, by film zaciekawił publiczność.

 • Walka o "Kod Leonarda"

  Znani hollywoodzcy aktorzy walczą o rolę w ekranizacji powieści "Kod Leonarda Da Vinci", bestsellerowej historii autorstwa Dana Browna. Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, iż w filmie główną rolę zagra Russell Crowe ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ). Ostatnio jednak do wyścigu o rolę dołączyli między innymi George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ), Tom Hanks ( "Złap mnie

 • "Kod Leonarda" w 2006 roku

  Przedstawiciele wytwórni Columbia Pictures poinformowali, że niecierpliwie oczekiwana filmowa adaptacja "Kodu Leonarda Da Vinci", bestsellerowej powieści Dana Browna, zadebiutuje na ekranach światowych kin 19 maja 2006 roku. Jak już informowaliśmy, w filmie w roli głównej wystąpi Tom Hanks ( "Terminal" ).

 • House i Wilson: Przyjaźń poza planem

  Zgryźliwy mistrz diagnozy, dr Gregory House (Hugh Laurie), ceni zdanie tylko jednego człowieka. Jest nim onkolog, dr James Wilson (Robert Sean Leonard). Co ciekawe, aktorzy przyjaźnią się także poza planem serialu "Dr House".

 • Kod Leonarda: Zdjęcia w Luwrze

  Ron Howard ( "Piękny umysł" ), reżyser filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści "Kod Leonarda Da Vinci", stara się o pozwolenie, aby część zdjęć mogła powstać w Luwrze. W filmie wystąpią gwiazdy światowego kina: Tom Hanks ( "Terminal" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ) i Jean Reno (" "Ronin" ").

 • Ron Howard łamie kod Leonarda

  Ron Howard ( "Apollo 13" , "Piękny umysł" ) zrealizuje film na podstawie bestsellerowej powieści "Kod Leonarda Da Vinci" Dana Browna. Książka traktuje o przygodach profesora Harvardu Roberta Langdona, który, by schwytać zbrodniarza, musi najpierw rozszyfrować wskazówki zawarte w dziełach autora "Mony Lisy". Scenarzystą i producentem filmu będą Brian Grazer i Akiva Goldsman, którzy wraz

 • Kulisy rozwodu Roberta Gonery

  Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

 • A. Tautou w "Kodzie Leonarda"

  Audrey Tautou ( "Amelia" , "Bardzo długie zaręczyny" ) zagra Sophie Neveu w ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna, "Kod Leonarda Da Vinci". Nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, które mówiły, iż w bohaterkę mają szansę wcielić się Julie Delpy ( "Przed zachodem słońca" ) bądź Sophie Marceau ( "Wierność" ).

 • Wilki numerem 1!

  W jubileuszowym, dwusetnym zestawieniu najpopularniejszych albumów w Polsce (OLiS), bezapelacyjnie zwyciężyły Wilki. Ich najnowsza płyta "Watra" zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu, spychając tym samym dotychczasowego lidera, Leonarda Cohena i jego album "Dear Heather" na 5. pozycję. Robert Gawliński, lider Wilków, za sukces dziękuje przede wszystkim fanom.

Zdjęcia na temat: leonard roberts
Wideo na temat: leonard roberts
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.