• Informacje na temat:

  leonard roberts aktor

Artykuły na temat: leonard roberts aktor
 • Filmowy "Kod Leonarda"

  Producent Brian Grazer ( "8.Mila" ) i reżyser Ron Howard ( "Piękny umysł" ) przygotowują się do ekranizacji "Kodu Leonarda Da Vinci", bestsellerowej powieści Dana Browna. Ponieważ książka jest bardzo znana, twórcy muszą się wyjątkowo postarać, by film zaciekawił publiczność.

 • Walka o "Kod Leonarda"

  Znani hollywoodzcy aktorzy walczą o rolę w ekranizacji powieści "Kod Leonarda Da Vinci", bestsellerowej historii autorstwa Dana Browna. Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, iż w filmie główną rolę zagra Russell Crowe ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ). Ostatnio jednak do wyścigu o rolę dołączyli między innymi George Clooney ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ), Tom Hanks ( "Złap mnie

 • Kulisy rozwodu Roberta Gonery

  Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

 • House i Wilson: Przyjaźń poza planem

  Zgryźliwy mistrz diagnozy, dr Gregory House (Hugh Laurie), ceni zdanie tylko jednego człowieka. Jest nim onkolog, dr James Wilson (Robert Sean Leonard). Co ciekawe, aktorzy przyjaźnią się także poza planem serialu "Dr House".

 • "Kod da Vinci": Kolejni aktorzy

  Ian McKellen (seria "X-MEN" , trylogia "Władca Pierścieni" ) i Alfred Molina ( "Frida" , "Spider-Man 2" ) dołączyli do obsady filmu "The Da Vinci Code", który - w oparciu o powieść "Kod Leonarda Da Vinci" Dana Browna - przygotowuje Ron Howard ( "Piękny umysł" , "Zaginione" ).

 • Gwiazda "The Blair Witch Project" w Polsce

  Bogaty prawnik z Los Angeles zakochujący się w Polce - to postać, w którą w polskiej komedii romantycznej "Mała wielka miłość" wcielił się amerykański aktor Joshua Leonard. Film trafi na ekrany kin 29 lutego.

 • Ogłoszono nominacje do Emmy Awards

  Filmowe gwiazdy, między innymi Brad Pitt, Kenneth Branagh, Jim Broadbent i Susan Sarandon, zostali nominowani do tegorocznych nagród Emmy, honorujących telewizyjne dokonania. Brad Pitt zyskał uznanie za występ w serialu "Przyjaciele" ("Najlepszy gościnny występ aktora w serialu komediowym").

 • "Kod da Vinci": Jest Silas!

  Christopher Eccleston ( "28 dni później" ) zagra albinosa Silasa, czarny charakter z powieści Dana Browna "Kod Leonarda da Vinci" i głównego przeciwnika profesora Roberta Langdona - podała w poniedziałek, 18 kwietnia gazeta "Digital Spy". Poprzednio informowano, że w postać tę wcieli się Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ).

 • Weekend w kinie: Jak w Londynie

  Akcja dwóch z pięciu premier tego tygodnia rozgrywa się w Londynie. Harry Brown (Michael Caine) i Sherlock Holmes (Robert Downey Jr) to tytułowi bohaterowie filmów: debiutanta Daniela Barbera i doświadczonego Guya Ritchiego.

 • Usher chce Oscara

  Amerykański piosenkarz Usher chce podbić rynek filmowy. Rolę Sugara Raya Leonarda w biografii "Hands of Stone" chce do tego stopnia dobrze zagrać, by dostać Oscara.

Wideo na temat: leonard roberts aktor
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.