• Informacje na temat:

  leonardo anna

Artykuły na temat: leonardo anna
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska czeka na dziecko i swą debiutancką książkę

  Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", w lutym zostanie mamą. Wcześniej jednak, bo jeszcze w październiku, aktorka zadebiutuje w roli... pisarki.

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • To wszystko przez samotność

  Małżeństwo Kingi i Piotrka w „M jak miłość” rozpada się. Wszystkiemu jest winna jego koleżanka z pracy... Odtwórczyni tej roli, Anna Wendzikowska, zdradza nam, jak to jest grać „tę trzecią”, czym uwodził ją Russell Crowe i czemu onieśmielił ją Leonardo DiCaprio.

 • Anna Wendzikowska odsłania kulisy Hollywood

  Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? Jak od kulis wygląda praca dziennikarza show-biznesowego? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Anny Wendzikowskiej.

 • "Zdarza mi się płakać"

  Lista zachodnich gwiazd, z którymi Anna Wendzikowska przeprowadzała wywiady, jest długa. Kto wywarł na niej największe wrażenie, z kim jeszcze chce porozmawiać i dlaczego zdarza jej się płakać?

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

 • Na planie serialu "Bodo"

  Jego życie zawodowe było pasmem nieustających sukcesów, a sam Bodo niczym Leonardo da Vinci był obdarzony wieloma talentami. Zagrał w blisko trzydziestu filmach, był gwiazdą przedwojennych teatrów(...) tego projektu przez dwa miesiące - przyznał Dariusz Kordek. W pozostałych rolach wystąpią m.in.: Patricia Kazadi, Anna Próchniak, Roma Gąsiorowska, Piotr Żurawski, Filip bobek, Mariusz...

 • Anna Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

Wideo na temat: leonardo anna
 • Wendzikowska spotka się z DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: leonardo anna