• Informacje na temat:

  leonardo dicaprio co gryzie

Artykuły na temat: leonardo dicaprio co gryzie
 • Leonardo diCaprio

  ...diCaprio zadebiutował w wieku 5. lat w serialu " Romper Room" . Nie był to jednak bardzo udany początek. Za jego pierwszą ważną rolę uznaje się więc tą w filmie " Critters 3" oraz występ w " Chłopięcym świecie" , u boku Roberta De Niro i Ellen Barkin. Przełomowa w jego karierze okazała się postać upośledzonego chłopca, w którą wcielił się w 1993 w filmie " Co gryzie Gilberta Grape'a" . Został...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Producent Leonardo DiCaprio

  Leonardo DiCaprio ( "Niebiańska plaża" , "Co gryzie Gilberta Grape'a?", "Don´s Plum" ), który jest właścicielem studia filmowego Appian Way Productions, postanowił zaangażować się w produkcję filmu "The Gardener of Eden". Możliwe, że aktor zagra także główną rolę.

 • Leonardo DiCaprio zatrudnił sobowtóra

  Amerykański aktor Leonardo DiCaprio ma dość ciągłego śledzenia przez paparazzi i wynajął... sobowtóra. Dzięki temu chce zyskać trochę prywatności i swobody.

 • Ta informacja zelektryzowała pośredników nieruchomości w Nowym Jorku. Leonardo DiCaprio, gwiazdor znany choćby z "Titanica" i "Co gryzie Gilberta Grape'a", szuka mieszkania. Chce zamieszkać w nim ze swoją sympatią, modelką Gisele Bundchen.

 • Leonardo DiCaprio u Tarantino!

  Po tygodniach spekulacji wiadomo już na pewno, że Leonardo DiCaprio jest coraz bliżej występu w nowym filmie Quentina Tarantino "Django Unchained".

 • Leonardo DiCaprio: Czwarta szansa na Oscara

  Leonardo DiCaprio, który w tym roku świętował będzie 40. urodziny, po raz czwarty walczy o Oscara. Tym razem nominację do złotej statuetki otrzymał za główną rolę w "Wilku z Wall Street". Jeśli zwycięży w swojej kategorii, otrzyma pierwszego Oscara w karierze.

 • DiCaprio kandydatem na Lenina

  Filmowcy z Moskwy poszukują aktora, który zagra Włodzimierza Lenina. Ich zdaniem, najlepiej w tę postać wcieli się hollywoodzki gwiazdor Leonardo DiCaprio.

 • Hallström reżyseruje DiCaprio

  Szwedzki reżyser Lasse Hallström ( "Czekolada" , "Kroniki portowe" ) jest bliski podpisania kontraktu na realizację dla wytwórni Universal Pictures obrazu "Bombshell", którego gwiazdą ma być Leonardo DiCaprio ( "Niebiańska plaża" , "Don's Plum" ).

 • DiCaprio: Laury za całokształt

  Leonardo DiCaprio w niedzielę, 30 stycznia, odebrał wyróżnienie Platinum Award, honorujące jego dotychczasowe zawodowe dokonania. Nagrodę przyznali aktorowi organizatorzy festiwalu Santa Barbara International Film Festival - została ona ustanowiona, by upamiętnić 20-lecie istnienia imprezy. Leonardo DiCaprio nominowany jest w tym roku do Oscara za rolę w obrazie "Aviator" Martina Scorsese

Dyskusje na temat: leonardo dicaprio co gryzie
 • Re: Agnieszka Sitek - co się z nią działo?

  Tak naprawdę to prawdziwych aktoróww Polsce jest bardzo mało. Reszta pseudo aktorów to osoby dobierane do konkretnej postaci (bohatera) którą mają "zagrać". Jaki problem jest być sobą i tylko mówić co ci każą. Leonardo DiCaprio w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a zagrał postać w którą ludzie uwierzyli, że jest niedorozwinięty. To są prawdziwi aktorzy. Polaków też jest kilku.