• Informacje na temat:

  leonardo dicaprio w polsce

Artykuły na temat: leonardo dicaprio w polsce
 • Leonardo DiCaprio (41 l.) ma nowy obiekt pożądania - według amerykańskich mediów to polska modelka Ela Kawalec, z którą paparazzi przyłapali gwiazdora na spacerze. Para spędziła razem także wieczór w jednym z klubów. Jeśli dziewczynie uda się utrzymać zainteresowanie aktora, będzie to niewątpliwie sukces na miarę Alicji Bachledy-Curuś, która jako jedyna Polka ma na koncie związek z gwiazdorem...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Leonardo DiCaprio w Krakowie!

  Joanna Ignaczewska i Leonardo DiCaprio, wchodzili bocznym wejściem i od portiera w tajemnicy wiem, że zostają do niedzieli!!!Była też jakaś para Amerykanów z nimi." Inny czytelnik z kolei zauważył Leo(...)33-letni aktor przebywa obecnie anonimowo w Polsce - donoszą czytelnicy "Super Expressu", którzy widzieli go ostatnio w Krakowie. Nie jest sam - pokazuje się w towarzystwie polskiej aktorki Joanny...

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Leonardo DiCaprio. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie Willa Smitha oraz Paris Hilton. - Miałem okazję poznać tam prawdziwe, światowe gwiazdy, być na(...) porozmawiać z kilkoma zachodnimi gwiazdami i zauważył ich serdeczny stosunek do osób spoza show-biznesu. - To nie są wyniosłe osoby, jak bardzo często u nas w Polsce to wygląda. Są to osoby przyjazne, no bo...

 • Wystawa poświęcona Agnieszce Holland w Kanadzie

  Wystawę "Polska. Europa. Świat - twarze Agnieszki Holland" stanowiącą prezentację jej dorobku filmowego mogą oglądać mieszkańcy London oraz Mississauga w Kanadzie. Ekspozycję przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi.

 • Oto polski Leonardo DiCaprio!

  Maciej Radel, który w "BrzydUli" grał syna ekscentrycznego projektanta Pshemko (Jacek Braciak), budzi mnóstwo emocji. Internautki porównują go do amerykańskiego gwiazdora Leonardo DiCaprio. Co on na to? "Nie pierwszy raz spotykam się z takim - skądinąd miłym - porównaniem" - twierdzi Maciej Radel. "Polskim Leonardem okrzyknęli mnie już starsi studenci PWSFTViT w Łodzi. W czasie tak zwanej...

 • Najlepsze kino z Afryki w kilku polskich miastach

  10. edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich rozpoczęła się 21 kwietnie w Warszawie, odwiedzi też największe miasta Polski - m.in Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W programie Afrykamery są spotkania z twórcami, warsztaty kulinarne, wystawy, slajdowiska, ale przede wszystkim znakomite filmy nagradzane ostatnio na najważniejszych festiwalach na świecie.

 • "Paulina": Od 17 stycznia w Czwórce

  ...urodzona w Polsce - Dominika Paleta (jako Gema), legenda argentyńskiego kina w jednej ze swoich ostatnich ról - Libertad Lamarque (jako Piedad) i - wówczas krótko po debiucie filmowym w brawurowej adaptacji "Romea i Julii" Baza Luhrmanna z Leonardo DiCaprio - Kubańczyk, Mario Cimarro (jako Luciano).

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie.

Wideo na temat: leonardo dicaprio w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Wyspa tajemnic

  Akcja filmu rozgrywa się o w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak pięknym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta znika z pokoju, który jest zamknięty, a w oknach są kraty; w pokoju zostaje tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana. Akcja filmu...

 • Incepcja

  "Incepcja" opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji. DiCaprio, wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach innych osób. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.

Dyskusje na temat: leonardo dicaprio w polsce
 • Re: Agnieszka Sitek - co się z nią działo?

  Tak naprawdę to prawdziwych aktoróww Polsce jest bardzo mało. Reszta pseudo aktorów to osoby dobierane do konkretnej postaci (bohatera) którą mają "zagrać". Jaki problem jest być sobą i tylko mówić co ci każą. Leonardo DiCaprio w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a zagrał postać w którą ludzie uwierzyli, że jest niedorozwinięty. To są prawdziwi aktorzy. Polaków też jest kilku.

 • Re: "M jak miłość": Tomasz Oświeciński wie, że oczekiwania wobec niego bardzo wzrosły...

  ludzie nie zaczadzili.Ale polaki potrafią wszystko! Nie ma to tamto!Tak samo jest z polskimi niby aktorami i ich aktorstwem.Takie geniusze,że nie potrzebują szkół aby być jak leonardo dicaprio albo antony(...)W polsce tak właśnie jest ,że polskim fachmanom jak podpieli gniazdko to już wydaje się,że jest elektrykiem i wszystkim rozpowiada,że robi elektryke, jak podpiął pralke to już jest hydraulikiem, jak